Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110549 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Telefon - stopniowe przejscie z klocka na smartfona , juzek 24/06/12 16:01
Chcialbym spróbować przesiąść się na jakiegoś smartasa (z wielu względów), ale mam kilka warunków i nie jestem pewien co wybrać.

Teraz jestem w mixie w Orange i mam SE Hazela - zwykły klocek z wysuwaną klawiaturą.

Moje wymogi to:
- dodatkowa zwykła klawiatura (zanim sie przyzwyczaję tylko do dotykowej to muszę mieć normalną - przerabiałem to i poległem tylko na dotyku)

- 3 podstawowe przyciski (odbierz, rozłącz i menu-lub cos innego) muszą być fizyczne a nie dotykowe.

- system najlepiej android albo Win (chociaz to nie takie wazne).

Reszta ma mniejsze znaczenie, dopiero pewnie pozniej bede określał swoje preferencje jak juz troche pobawię się takim telefonem.

Na razie najbliżej mi do telefonu Sony Ericsson Xperia PRO http://allegro.pl/...ck-fv23-raty-i2413246637.html

ale może podsuniecie inne modele? może dodatkowo jakiś abonament w jakiejś sieci + tani telefon ?

  1. zweryfikowałbym Twoje podstawowe założenie , Seadog 24/06/12 17:03
    czyli fizyczną klawiaturę. Po pierwsze znacznie zawęża pole poszukiwań, po drugie zaś - natychmiast po tym, gdy się przyzwyczaisz do dotykowej, zaczyna przeszkadzać i wkurzać. Kumpel i szwagier to przerabiali - po kilku dniach (maksymalnie tygodniu) obaj żałowali dokonanego wyboru.

    Jedyny scenariusz, w którym fizyczna klawiatura ma sens to pisanie bezwzrokowe.

    Wydaje mi się, że kluczowa sprawa to Swype - zainstalujesz i nie wrócisz do innego trybu pisania.

    To taki przyczynek do dyskusji.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

  2. To moze , w1lko 24/06/12 17:34
    Blackberry Torch 9810
    http://allegro.pl/blackberry-torch-9810-108654

  3. Ja właśnie , konio 24/06/12 17:50
    kupiłem przez neta w Plusie L800 dla córy.
    W pakiecie za 79.90 mc na 24mc za Lumię 800 1 pln dostajemy:
    300 + 75 minut mc do wszystkich .
    Pakiet internetowy non stop 500M ... po przekroczeniu tylko zwalnia.
    licząc nawet cene lumi na allegro 1200 abonament nas wynosi 30 pln/mc.
    A L800 z Plusa są czyściutkie bez brandowanego softu.

  4. Hmm... , Bergerac 25/06/12 16:03
    ''Stopniowe przejście z klocka na smartfona''... To całkiem niezłe - jeść jak zwykle a produkować smartfony ;)

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL