Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110571 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

orange - efaktura. Moga sie uprzec ze nie beda przysylac papierowej? , ptoki 26/06/12 07:54
Zadzwonila do mnie jakas kobita w piatek i zapytala o email. Tylko tak delikatnie napomknełą że to do efaktury.
Zapalila mi sie lampka bo nie chce takiego rozwiazania i emalii nie podalem.

Czy orange moze zgodnie z prawem narzucic brak wysylki faktury papierowej?


Narazie moja wersja jest taka ze nie mam emalia i miec nie bede i miec nie musze.

  1. nie , Kenny 26/06/12 08:04
    http://www.e-podatnik.pl/...h_i_odpowiedziach.html

    .:Pozdrowienia:.

    1. Dziekuje, teraz moja asertywnosc bedzie wynosic 12 , ptoki 26/06/12 08:24
      :-)

      1. ale mogą wprowadzić opłatę za fakturę papierową , bajbusek 26/06/12 09:12
        w ten sposób zniechęcą każdego.

        1. Masz linke do uzasadnienia pobierania oplaty za fakture? , ptoki 26/06/12 09:33
          Bo cosik mi to nie pasuje. Nie kazdy ma email czy drukarke a ponosic kosztow tworzenia faktury nie muszę.

          Oczywiscie i tak poniosę bo jesli nie bedzie explicite odemnie ona pobrana to se wlicza w koszta ale to inna sprawa.

        2. nie mogą , Deus ex machine 26/06/12 09:54
          mają ustawowy obowiązek wystawienia FV i to jest ich obowiązek a nie dodatkowo usługa za którą musisz płacić. Jedynie za Twoją zgodą mogą Ci wystawić pseudo elektroniczną. Do porzucenia papierowej mogą zachęcać bonusami, ale za papierową nie mogą rządać dodatkowego wynagrodzenia.

          "Uti non Abuti"

          1. chyba, że zażądają , Chrisu 26/06/12 09:59
            ;-)

            /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

          2. oczywiście , bajbusek 26/06/12 10:10
            wystawią Ci fakturę za darmo a potem pobiorą 15 PLN za koszty pakowania i wysyłki do Ciebie ... znam kilka instytucji finansowych co tak robi. Możesz odebrać osobiście jak Ci nie pasi (będzie specjalne 1 okienko do odbioru dla wszystkich klientów)

          3. "mają ustawowy obowiązek wystawienia FV" , Kenny 26/06/12 11:53
            wystawienie != dostarczenie

            .:Pozdrowienia:.

            1. mają , bajbusek 26/06/12 14:02
              ale jest w ustawie FV w formie papierowej ?

              Może coś w tym jest bo większość firm kusi "rabatami" za zgodę na fakturę elektroniczną ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL