Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 23:21
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 115079 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Microsoft Security Essentials 4.1 (także dla Windows 8) , Marcin-prv 27/06/12 15:16
Wczoraj pojawiła się nowa wersja popularnego antywirusa Microsoft Security Essentials w wersji 4.1.204.0 Prerelease. Przeznaczona jest dla systemów Windows Vista/7.

Instalator dla systemu 64-bitowego:
http://download.microsoft.com/...lease_install.exe

Instalator dla systemu 32-bitowego:
http://download.microsoft.com/...lease_install.exe

Oczywiście, pomimo usilnego blokowania tego produktu ze strony Microsoftu, i tak udało mi się go zainstalować na Windows 8 Release Preview Wszystko opisałem tutaj: http://www.firstever.eu/...ft-security-essentials/

W odróżnieniu do poprzedniej wersji 4.0.1540.0 nie zobaczymy już Microsoft Endpoint Protection, a właśnie MSE!
Od siebie dodam, że mój Windows 8 trochę zgłupiał, w końcu ma zainstalowany program który sam siebie blokuje. Dodatkowo pojawiły się małe "anomalie"

W Windows Update mamy możliwość pobrania starej wersji beta Microsoft Security Essentials, ale ostatecznie i tak nie można jej zainstalować. Drugą śmieszną anomalią jest komunikat przy próbie odinstalowania nowego MSE, mówiący:

"Nie potrzebujesz instalować Microsoft Security Essentials"

Dlatego poza zmodyfikowanym instalatorem stworzyłem też narzędzie służące do odinstalowywania.

Zapraszam na mój First Ever blog:
http://www.firstever.eu

  1. ekhm: , Okota 27/06/12 16:32
    http://twojepc.pl/boardPytanie157061.htm

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. za szybko sie wyslalo , Okota 27/06/12 16:34
      po co sie powtarzasz?

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

      1. hmm... , Marcin-prv 27/06/12 17:38
        Tak wyszło, że akurat następnego dnia pojawił się ten MSE, więc wątki trochę się zdublowały. Ogólnie info o nowym MSE powinno się przydać nie tylko dla userów z Windows 8.

        Zapraszam na mój First Ever blog:
        http://www.firstever.eu

  2. A ja wole to , bajbusek 27/06/12 17:06
    Niz kolejne posty o AGD - na agdlab.pl sper%#}£$!

    1. bardzo mi z tego powodu , Okota 27/06/12 19:08
      wszystko jedno...

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

      1. i vice versa , ReMoS 28/06/12 00:00
        ...

        Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
        uwierz mi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL