Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2163 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Stacja pogody, termometr elektroniczny , Portal 30/06/12 08:47
Witam
Chcialbym zakupic stacje pogody/termometr elektroniczny w cenie tak okolo 100zl , co byscie polecili ?
Oczywiscie stacja z zewnętrznym radiowym czujnikiem , aby byla dokladna i dobrze pokazywal temp itp

  1. jaka ta stacja , Ranx 30/06/12 11:26
    temp i wilgotność i sugestia pogody? - to każda.
    z barometrem? i wskazaniem historii?
    to na allegro są chyba tylko 2 modele które spełniają wymagania cenowe.
    co do barometru to przyda się kalibracja:D

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. Ostatnio , Birdman 30/06/12 15:37
    w lidlu była za 69zł.

    ping?

  3. idealnie gdybys upolowal Auriol z Lidla , Kenny 30/06/12 15:38
    - data, godzina, alarm
    - podswietlanie
    - temp i wilgotnosc in/out + tendencja
    - cisnienie z historia + "prognoza"
    - wschod/zachod slonca, fazy ksiezyca
    - jeden bezprzewodowy czujnik (mozna dokupic i sparowac chyba 4)

    Smiga od roku bez zarzutu. 69zl :)
    http://fanlidla.pl/files/g/2__27528_8.jpg

    .:Pozdrowienia:.

    1. a jak z dokladnoscia ? , Portal 1/07/12 10:01
      dobrze pokazuje temp, cisnienie , wilgotnosc , godzine itp ? dobrze komunikuje sie z czujnikiem zewnetrznym ?

      1. IMO , Ranx 1/07/12 10:24
        porównując do dokładnej - profesjonalnej i skalibrowanej itp stacji pogodowej to hmmm.
        ciśnienie przydaje się skalibrować, resztę też:)
        tylko godzina z DCF jest ok:D

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      2. wsio ok , Kenny 1/07/12 12:13
        cisnienie i wschod/zachod kalibruje sie po lokalizacji (wybierasz miasto - sa najwieksze polskie)

        Ale jakosc per egzemplarz moze sie wahac co widac po opiniach na stacje-pogody.pl - wszak to tanizna. Ja jednak jestem zadowolony w 100%.

        .:Pozdrowienia:.

  4. A może coś takiego??? , Fight 30/06/12 20:53
    https://www.hurt.com.pl/...-meteo-sp-10,p8278.html
    mam nieco prostszy model i zegar nieco się spieszy ale ten z linka jest już "radio controlled"

  5. niedawno przerabiałem ten temat , resmedia 1/07/12 07:47
    u mnie skończyło się budżetowo na termometrze z czujnikiem przewodowym za oknem http://tiny.pl/hlm16 i programem na komputerek http://yowindow.com skonfigurowanym dla amatorskiej stacji pogodowej w moim mieście.

    Dobra stronka z recenzjami stacji http://stacje-pogody.pl/

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL