Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 2050 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GIEŁDA - MAGIX Photo & Graphic Designer 7 , Venom79 30/06/12 09:24
Cześć.

Mam do oddania 2 sztuki programu MAGIX Photo & Graphic Designer 7. Wersja OEM, czyli płytka z kluczem licenji - bez pudełka.
Allegro:
http://allegro.pl/...gner&category=68&sg=0

Opis na stronie producenta:
http://www.magix.com/...o-graphic-designer/detail/

Programy oddam za darmo - odbiór osobisty w Wawie na Bielanach w godzinach około 9-16.
Jeśli ktoś chce wysyłkę to nie ma problemu, ale tylko kurier DHL (na pocztę nie chodzę) - płatne z góry 20 PLN.

Mam nadzieję, że komuś się przyda.

Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  1. dodatkowo , Venom79 30/06/12 09:37
    Oddam mysz Micosoft Habu:
    http://pclab.pl/art28557-26.html
    Wg mnie bardzo udana myszka.

    Myszki nie używam już gdzieś od 2 lat - leżała w szafie. Przestałem jej używać bo raz na kilkadziesiąt razy nie załapywał jeden z klawiszy - chyba prawy. Teraz ją testowałem - ze sto kliknięć lewym i prawym przyciskiem i wszystko gra.
    Ale uprzedzam - może być konieczność wymiany mikrostyka, ale może komuś będzie służyć bez zarzutu. Poza tym stan myszki bardzo dobry.

    Mysz oddam gratis - odbiór osobisty lub wysyłka na tych samych zasadach co programu Magix.

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. ja przygarnę myszkę i program. , ReMoS 30/06/12 09:42
    Piszę maila do ciebie z podaniem numeru konta to pusczę przelew na DHL'a

    Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
    uwierz mi.

  3. ja węzmę co zostało:) , Ranx 30/06/12 11:24
    czyli 2 program:D
    konto powinienem mieć.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. A ja , Ament 30/06/12 12:36
    nic nie wezme.

    I
    -AMENT-
    I

  5. spoko chłopaki , Venom79 30/06/12 13:08
    Remos i Ranx
    puszczę wam później maile z danymi konta, teraz muszę pozałatwiać parę spraw

    Ament - następnym razem...

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL