Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 756 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[gsm] T-mobile UK a PL - będzie działać PL prepaid? , Rafael_3D 4/07/12 20:13
Jak w temacie. Tele ma simlocka na T-mobile. Czy w PL po zakupieniu nr prepaid będzie tot działać czy trza odblokowywać fona?

Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  1. powinno , Maverick 4/07/12 20:38
    pamietam, ze prepaid z Idea i Orange kilka lat temu dzialaly.

    1. teraz zlapalem... , Maverick 4/07/12 23:38
      myslalem, ze chodzilo Tobie czy PL prepaid bedzie dzialal w UK.
      jesli zmienisz sima w UK to musisz miec odblokowany tel.

  2. Raczej nie , Ament 4/07/12 23:14
    bo mimo, ze to ten sam operator to kody sieci w UK i w Polsce sa inne. Np. iPhony nie dzialaja w ten sposob.

    I
    -AMENT-
    I

  3. ok. , Rafael_3D 5/07/12 00:08
    dzięki panowie za info.
    Trzeba będzie chyba w końcu tego Wave unlockować.
    W UK chcą 15 funtów, tj. jakieś 80 zł, w PL zapewne za połowę ceny zrobią.

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

    1. Zapytaj w salonie. , laciak88 5/07/12 00:09
      W T ściągają za free, ale nie wiem jak to jest z telefonami z innych krajów.

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

    2. Ja poszedłem ... , Muchomor 5/07/12 10:02
      ... w Dublinie do czarnych. Okazało się, że zmieniając firmware zablokowałem sobie telefon na swoją sieć. Czarni chcieli 15Eur, ale powiedziałem, że dam dychę i się zgodzili. Niestety poleglli, bo po moich zabiegach fon nie chciał się łatwo odblokować. Powiedzieli, więc, że fon jest kradziony.
      Znalazłem inny sklepik, w lepszej części miasta i trafiłem na jakiegoś bardzo upartego Pakistańca, który nie dość, że zgodził się na dychę to jeszcze mi wgrał ostatnią Badę, bo okazało się, że musi zmienić firmware, żeby to działało. Wniosek: targuj się.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL