Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7911 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dzwiekowka Realteka - problem z przemianowaniem wyjscia. , zgf1 7/07/12 22:25
Mam Asrocka na Z68, poprzednio uzywalem Gigabyte na P43.
Tam gdy do zielonego wejscia podlaczylem male glosniki komp gral na nich dzwiek.
Gdy podpialem pod np czarne wejscie wieze audio moglem wybrac, ze to ma byc wyjscie dzwieku, czyli to samo odtwarzaly male glosniki i wieza, wygladalo to mniej wiecej tak:
http://nalandaniet.files.wordpress.com/...-1-6.jpg


Teraz natomiast podpinam tam wieze, ale nie moge wybrac, po prostu nie gra, tylko gdy podepne ja do zielonego gra, ale nie widzi mi sie ciagle przelaczac kable, co sadzicie da sie jakos to rozwiazac?

http://zgf1.e-net24.pl/temp/shot01242.png


Teraz kurcze np na niebieskim widzi mi line-in i zmienic nie mozna, instalowalem rozne stery realteka i nic...

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. ... , Kalkin 7/07/12 22:45
    kup rozgałęźnik do gniazda mini jack.

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. hehe to ostatecznosc, jednak kiedys bylo to mozna softwareowo zrobic , zgf1 7/07/12 22:46
      widac, ze spieprzyli chyba cos co bylo dobre i dzialalo ok...

      Leave me alone I know what I'm doing!

  2. Re: , Kool@ 7/07/12 23:07
    W zakładce "Speakers" nie ma jakiegoś przycisku pod którym można wybrać żeby po każdym podłączeniu urządzenia wyskakiwało okno dialogowe z pytaniem jakie to urządzenie?
    Takie coś -> http://img832.imageshack.us/img832/3972/dzwiek.jpg

    ...

    1. no wlasnie nie ma, na poprzedniej mobo chyba cos takiego wlasnie bylo , zgf1 7/07/12 23:24
      tutaj nic nie widze, kurcze...

      Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL