Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 37281 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nieodwołalnie jestem zgredem:) , Emalia 17/07/12 22:22
bo mi brakuje http://allegro.pl/...l-capstan-dd-i2497006360.html
http://www.youtube.com/watch?v=MXvQ3X2sL7w
i nie tylko tego

  1. I tego , Emalia 17/07/12 22:26
    http://www.youtube.com/watch?v=vG-dv88RAMY

  2. eno nie pitol , Demo 17/07/12 23:21
    ma to swój niepowtarzalny urok....Krówa muć...czyli ja też jestem zgredem?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  3. heh , Dabrow 17/07/12 23:27
    wiesz, odszedł J. Lord, młodym (w robocie) ciężko (poza jedną kumpelą którą ratuje miłość do Judas Priest) wyjaśnić kto to - D. P. ledwie ogarniali, o solowych dokonania Lorda nawet szkoda im było mówić...
    Ale za kasetami nie tęsknię - już zwykłe cd zajmują ich miejsce wszak - mp3 je wypierają nieodwracalnie....

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

  4. miam Nakamichi , Artaa 18/07/12 07:08
    było wiele fajnych sprzętów i piosenek,
    a najlepsze z tamtych czasów to, że

    byliśmy młodzi ;-)

  5. moduł kaseciaka , Deus ex machine 18/07/12 08:16
    jeszcze mam w wiezy Technicsa, cholera nie chce się popsuć a już ma chyba z 10 lat.
    Co jak co, ale design tych starych kwadratowych wież modułowych był dla mnie najlepszy. Niestety ja już mam jakieś ciulate obłe kanty. Wszystkie guziki, potencjometry - tam wszystko było fajnie ułożone, ładnie podświetlone, nie krzykliwe. Teraz to gówno robią .(

    "Uti non Abuti"

    1. i co najważniejsze , Chrisu 18/07/12 10:30
      działało i po latach nadal działa...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    2. Coś w tym jest... , JE Jacaw 18/07/12 14:45
      ...ten urok kantów, guziczków, suwaków i lampek. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL