Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 11:40
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11

 Dzisiaj przeczytano
 62963 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Fotolab w okolicach Krakowa ,a może empik, rosmann ... dacie radę? , luckyluc 24/07/12 08:12
Hej, poszukuję punktu gdzie wydrukuję zdjęcia. Zależy mi by były to wydruki w przyzwoitej jakości w niewygórowanej cenie. Podobno Dabrow kiedyś polecał dobry fotolab w Krakowie ale się nie doszukałem który. Warto iść do empika, rossmana lub fotojokera i skorzystać z maszynek do wydruku? Z czego Wy korzystacie chcąc wydrukować zdjęcia. Dajcie radę stawiającemu pierwsze kroki jeśli chodzi o wydruk zdjęć.
dzięki

// Get rich or die tryin.

  1. jeśli chcesz dobrze , gorky 24/07/12 08:16
    to www.skanowanie.com.pl

    jeśli chcesz taniej a przyzwoicie to tu:
    http://www.fotograf.net.pl/

    1. o cholera , gorky 24/07/12 08:16
      pierwsze już nieaktualne :)

    2. Ostrowski to , Kenny 24/07/12 08:36
      dno i dwa metry mulu - szcegolnie skanowanie, ael zdjecia tez od nich ogladalem

      .:Pozdrowienia:.

      1. nie są szczytem , Dabrow 24/07/12 09:56
        nie sięgają Konaszewskiej (nigdy nie oddam nigdzie indziej slajdów, a zdjęcia rodzinne też fajnie u nich robić co roku), ale na codzienne odbitki itp "oblecą" (-;
        Faktem jest że w Krakowie tej klasy co Konaszewska-Pyla już nie ma imho.... Kiedyś był Sauer ale też zmienili chyba profil...

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

    3. o cholerka , Dabrow 24/07/12 09:53
      ciekawe za co się Jewuła wziął....

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

      1. no właśnie też nie wiem :) , gorky 24/07/12 09:58
        aż zapytam na prk

        1. hehe , Kenny 24/07/12 10:21
          Wskutek szczęśliwego zbiegu okoliczności zmieniliśmy całkowicie branżę.

          W totka wygral? :)

          .:Pozdrowienia:.

  2. najlepiej to tu , Kenny 24/07/12 08:22
    http://www.konaszewska-pyla.pl/strona.php?31254
    pytanie ile tych zdjec, bo cena jest 'wygorowana', ale za to jak polozysz obok siebie to samo zdjecie od nich oraz od typowego punktu made by Kodak to... o shit. Ja wywoluje pojedyncze wiec cena mnie nie obchodzi. poza tym jedynie male formaty maja drogo, wieksze, juz chocby 13x18 za tyle samo co w jakims punkcie lub mniej.

    .:Pozdrowienia:.

  3. dzięki za pomoc , luckyluc 28/07/12 10:20
    jako że chodziło o zwyczajne codzienne zdjęcia to udałem się do fujijamy. Zdjęcia wyszły dobrze więc polecam ich, a kiedy będę potrzebował naprawdę wysokiej jakości wydruków to skorzystam z wskazanej przez Was Konaszewskiej.

    // Get rich or die tryin.

    1. "Zdjęcia wyszły dobrze więc polecam" , Kenny 28/07/12 12:54
      hehe, to ci na Axentowicza? Swego czasu mieli super wypasna maszyne... ale nie umieli jej obslugiwac i np wychodzily im ufoki z zielona skora :D

      .:Pozdrowienia:.

      1. Ci sami , luckyluc 28/07/12 12:58
        a zdjęcia wyszły dobrze w sensie dobrej jakości wydruku :]

        // Get rich or die tryin.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL