Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 68073 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zwrot oplaty za MC , Deus ex machine 26/07/12 10:39
Orientuje się ktoś czy bank zwróci mi część opłaty za karte debetowa MC za niewykorzystany okres użytkowania? Chce opuścić WBKa i niedawno ściągneli mi kilka dych za debetówke walutową i nie wiem czy narzucac sie pani w banku przy likwidacji konta .)

"Uti non Abuti"

  1. raczej nie ma szans, , Matti 26/07/12 12:35
    poczytaj w regulaminie.

    1. jakbym go jeszcze , Deus ex machine 26/07/12 19:25
      gdzies mial .) trzeba bedzie olac sprawe,
      Swoja droga zaczalem testowac kantor aliora i dlatego zegnam sie z wbk.

      "Uti non Abuti"

      1. przecież jest w necie , Matti 26/07/12 20:27
        http://indywidualni.bzwbk.pl/..._karty_ludnosc.pdf
        http://indywidualni.bzwbk.pl/...yfa_dla_ciebie.pdf

        1. par. 14 , Matti 26/07/12 20:29
          1. W przypadku rezygnacji z korzystania z Karty w okresie jej ważności, Posiadacz / Użytkownik Karty powinien zwrócić ją do Oddziału / placówki partnerskiej prowadzącej rachunek. Uznaje się wówczas, iż Umowa została rozwiązana z chwilą zwrotu Karty, z zastrzeżeniem ust. 2.
          2. W przypadku wskazanym w ust. 1 Bank nie zwraca Posiadaczowi
          poniesionej opłaty.

          1. pięknie dziękować , Deus ex machine 26/07/12 21:36
            za pomoc .)

            "Uti non Abuti"

  2. zacytuje kolege :) , Banan 27/07/12 00:59
    "chyba wierzysz w garbate aniolki" :)

    1. wrecz przeciwnie , Deus ex machine 27/07/12 07:17
      utwierdzilem sie tylko co do wielkości garba .)

      "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL