Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 75670 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[zegarek] zegraki vostok - warto? , Birdman 29/07/12 11:57
Zastanawiam się nad kupnem zegarka i podczas ostatnie wizyty w markecie wpadły w oko zegarki Vostok ( http://www.vostok-europe.com/ ). Zastanawiam się nad modelem ekranoplan albo anchar. Podobno są one robione na mechanizmach seiko. Warto się nimi w ogóle interesować? Czy też tej cenie (do 2000zł) można kupić jakiś inny fajny automat?

ping?

  1. a vostok to nie taka jak PAKETA? , Chrisu 29/07/12 12:13
    czyli spieszy się z prędkością rakiety ;)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. Raczej nie , Birdman 29/07/12 12:55
      bo są na mechanizmach seiko. Według specyfikacji dokładność to -25 +35 sekund/dobe.

      ping?

      1. zabawne, jako że nie noszę zegarków, czasem podaję czas z dokładnością do 1min , Tomasz 29/07/12 15:16
        więc po 2-3 dniach byłbym dokładniejszy od mechanizmu seiko. Jednakże trochę niewygodnie nosić mnie na ręce.

        https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  2. Prawdziwy twardziel wybrałby Burana , Emalia 29/07/12 12:20
    no bo przecież nie chodzi ani o prestiż (np. IWC) ani o wygodę i o dokładność chronometru (np. Timex).

    1. Jakby mnie było stać na IWC , Birdman 29/07/12 13:03
      to bym se kupił zenitha el primero i nie pytał o vostoki.

      ping?

  3. <.> , Maniak 29/07/12 22:06
    2 lata temu kupowałem ojcu Vostoka, niestety nie pamietam nazwy (kosztował okolo 500 zł). Po tygodniu odpadla wskazówka od minutnika :D. Po 2 latach użytkowania spóźnia sie tygodniowo około 50 minut... cieżko zmusić ojca aby go oddał do zegarmistrza lub wyrzucił.

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. A możesz , Birdman 30/07/12 09:34
      sprawdzić jaki to model?

      ping?

      1. <.> , Maniak 30/07/12 10:17
        eh gdzie ta edycja postów... Amfibia Red Sea

        Zmień swój podpis na Boardzie

  4. <.> , Maniak 30/07/12 10:16
    Amfibia Red Sea

    Zmień swój podpis na Boardzie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL