Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 10:58
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 59553 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[HELP] Program testowy do tabletu na adroidzie, podstawowe dane proc, grafika, ram i itp. , fiskomp 25/08/12 19:24
Podałby ktoś nazwy programów testujących i informujących co w tablecie siedzi i jaką ma teoretyczną wydajność ?
Tablet na Boxchip A13 1,2 GHZ to wiem, ale czy ma i jaki "chip" graficzny ?
Sprawa dość pilnawa, szukam w googlach, ale nie wiem, jakie parametry wpisać, żeby coś znalazło :(

  1. Antutu , Conroy 25/08/12 19:40
    Taki benchmark.
    https://play.google.com/...tu.ABenchMark&hl=pl

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. jest najlepszy, dobrze testuje, stabilne wyniki , Kriomag 25/08/12 20:54
      a do testowania stabilnosci po OC najlepsza jest gra Reckless Racing 2, lekka niestabilnosc, kiedy wszystkie inne gry i testy dzialaja ok, i gra wywala zwieche i restart :) Polecam jako swietna rozrywka bo grywalnosc przednia i jako najlepszy tester stabilnosci.

  2. dzięki wielkie :) , fiskomp 25/08/12 20:07
    j.w.

  3. dorwałem do zabawy i opatrzenia tablet Omega mid7003W. , fiskomp 25/08/12 22:31
    Niestety w necie cisza i nic nie szło znaleźć:
    Na pudełku tyle, że proc to Boxchip A13 1,2 GHz. Tester pokazał, że GPU to MALI-400MP, z tego co doczytałem w Samsungu S II to siedzi, więc nie najgorzej chyba.
    Tablet 7 cali z 229 zeta, chyba sobie taki sprawię, jak pobawię się i stwierdzę, że warto.

    1. a gdzie to można kupić? , Matti 25/08/12 22:42
      i jaka rozdzielczość?

      1. rozdzielczość kiepska 800x480, a zakupić w promo w (Oszą). :) , fiskomp 25/08/12 22:44
        j.w.

      2. Andek 4.0.4 ICS. , fiskomp 25/08/12 22:48
        tak przy okazji.

    2. gadzeciaz ! , Deus ex machine 25/08/12 23:03
      ale Cie rozumiem .) ja wlasnie zamowilem nawigacje Larka 50.8 - bo stara Manta ma troche maly wyswietlacz (3,5") i juz swoje lata. I to badziewie ma 5" z 800x480 .)

      "Uti non Abuti"

    3. jak google niec nie wypluwa , RusH 25/08/12 23:16
      jak wszedzie jest od groma linkow, na alliexpress $55

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL