Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12972 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Netbook z AMD E2-1800 , Mademan 13/09/12 14:45
Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o istnieniu innych netbooków (11-14 cali) z procesorem E2-1800, niż nieszczęsny MSI U270? Model ten jest strasznie kiepsko wykonany, ale nie widzę alternatywy na naszym rynku. Kupiłbym chętnie netbooka z i3, ale nie ma poniżej 2k zł. Jest dużo netków z E-450, ale np. Asus lutuje RAM, a takiego czegoś nie strawie.

  1. ja bardzo , LooKAS 13/09/12 20:31
    milo wspominam HP DM1 z e350, szczegolnie pokrywa serwisowa (bez srubek) pod ktora byl dostep do wszystkich waznych elementow netbooka - w zasadzie byl dostep do wszystkiego :). Druga sprawa, brak otworow w dolnej klapie - mozna bylo smialo uzywac na koldrze/kocu itp. .

    1. dzięki , Mademan 14/09/12 13:27
      Niestety sprzęt ani nie jest tani jak Acer 722, ani nie ma USB 3.0 jak MSI czy Asus. Może i HP jest lepiej wykonany, ale to za mało.

  2. lepiej sie pospiesz , elliot_pl 14/09/12 01:55
    bo asus juz sie wycofal z produkcji netbookow, pewnie niedlugo reszta pojdzie jego sladem...

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. to jest ściema , Mademan 14/09/12 13:25
      Może i tablety dadzą radę netbookom do 10 cali z Atomem na pokładzie, ale wciąż będzie zapotrzebowanie na sprzęt 11,6-13,3 cala, bo jest dużo lżejszy i bardziej mobilny. To, że producenci są idiotami i produkują 10 cali z Atomem, których nikt nie chce to już ich problem. W ostateczności zaczekam na tańsze Ultrabooki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL