Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42221 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Powiem wam że różne złe rzeczy można mówić o tej firmie , viktorio 21/09/12 15:29
ale prawda jest taka że uszczęśliwia ludzi bardziej niż Święty Mikołaj.
http://www.youtube.com/watch?v=zdwlcP83f1M

  1. OMFG , bajbusek 21/09/12 16:38
    co za cyborgi :) ... jak bym ogladal Lemmings w pelnych deatalach ...

    1. Pamietasz sekte kacmajora? , ptoki 21/09/12 16:43
      I śrubowkręt nie pomoże?

      1. wiesz ja lubie zabawki apple, , bajbusek 21/09/12 16:46
        mam az jedna ale zeby robic z siebie zjeba dla telefonu komorkowego ?

        1. a na temat , bajbusek 21/09/12 16:49
          to ne jest religia, pomijajac sekte rycerzy jedi nie ma sekt steve'a jobsa ... Ci ludzie potrzebuja pomocy, myslalem, ze Wozniak jest OK (tak wynikalo z ksiazki)

          1. Moja uwaga o sekcie tyczy sie tego jak z niczego robi sie wielki show i tego , ptoki 22/09/12 22:18
            ze pracownicy w tle klaszcza z entuzjazmem.

            Ja mialem wiele fajnych miejsc pracy ale az tak to sie nigdy nie cieszylem, nawet jak kamer obok nie bylo.
            Produkt jak to produkt, show ma tez swoje prawa ale zeby serwowac taka szmire to naprawde trzeba miec powalony "target" ludzki...

            Mnie tam applowcy czy inni ataryniarze nigdy nie przeszkadzali. Ale jak ktos robi z siebie pajaca z dowolnej okazji to tylko litosc patrzec...

  2. żałosne , slanter 21/09/12 18:46
    321

    owoc żywota twojego je ZUS

  3. Rzucają I5 i S3 , juzek 21/09/12 19:57
    http://www.youtube.com/...dded&v=6M5q5TRuAsY#!

    1. i tu , juzek 21/09/12 20:01
      http://www.youtube.com/...bedded&v=pMvE0lkunBg

    2. Wyglada na to, ze jest bardziej uderzenioodporny od 4s , acd 23/09/12 07:44
      Za co chwala dla Apple. Niestety swojego 4s musze trzymac w takim badziewiu:/

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL