Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:22
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66031 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[bank] jaki bank polecacie? , Never 30/09/12 17:29
Witam serdecznie

Proszę o polecenie sprawdzonego dobrego banku, gdzie:
-wypłaty ze wszystkich bankomatów będą darmowe (kraj + zagranica)
-powiadomienia sms o ruchach na koncie
-niskie opłaty

Pozdrawiam

  1. teraz to każdy tak ma , bajbusek 30/09/12 17:33
    tylko te "niskie opłaty" ... ja mam w Multibanku ale przy wpływach poniżej 10K (nie pamiętam dokładnie) konto Aquarius kosztuje 19,50 ...

  2. Podepnę się - przechodził ktoś z mBanku do Alior Sync'a ? , Doczu 30/09/12 17:36
    Chętnie poczytam o wrażeniach.

    1. mnie w Sync , Deus ex machine 30/09/12 17:43
      odrzuca interfejs.

      "Uti non Abuti"

    2. bez problemow , Kenny 30/09/12 20:14
      bez ani jednego papierka

      .:Pozdrowienia:.

    3. tak , kubazzz 2/10/12 14:01
      bez problemów, parę kliknięć.
      Przy czym nie zlikwidowałem konta w mBanku.

      SM-S908

  3. w ostatnim Newsweeku jest , juzek 30/09/12 17:51
    jakiś ranking..

    ale prawdę mówiąc.. who cares.. większość banków (przynajmniej tych z pierwszej 10tki, a pewnie i wiecej) mają funkcjonalności bardzo podobne i różnice są minimalne.
    W grę bardziej wchodzą jakieś pozaekonomiczne preferencje (jak np interfejsy, czy np to, ze chyba najwiecej ludzi ma mbank lub multibank, więc kasa przy przesyłce będzie od razu jak ktoś ma też te ostatnie).

  4. DBnet w DB , ghostmc 30/09/12 18:43
    bardzo polecam
    - wypłaty wszędzie za darmo
    - prowadzenie konta za darmo
    - przez 3 lata użytkowania pobrali mi raz opłatę ( 10 zł ) za wykonanie 2 przelewu z rach oszczędnościowego w ciągu 1 okresu rozliczeniowego.

    What a beautiful creature.
    Wish him luck, boys.

  5. jesli 5zl/mies za darmowe bankomaty w PL , Kenny 30/09/12 20:20
    to 'niska oplata' to mBank (zagraniczne sa za free). Nikt innych nie ma tak rozbudowanych powiadomien oraz konfiguracji limitow.

    .:Pozdrowienia:.

  6. Re: , Kool@ 30/09/12 20:42
    Wczoraj brat zakładał konto w IdeaBanku - teoretycznie 0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę i 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.
    Ponieważ konto jeszcze nie było aktywne to tylko na szybko przeglądnąłem jak wygląda interface systemu elektronicznego - na pierwszy rzut oka całkiem fajny.

    ...

  7. mam aktualnie kilka kont , Marvel 2/10/12 10:42
    mBank, Sync, Meritum, dbNet i wszystkie sa spoko :)
    najbardziej zadowolony jestem z Synca. w zeszlym miesiacu zrobilem zakupy online za 500zl i dostalem 25zl zwrotu. do tego wszystko za free, 10 natychmiastowych przelewow w msc rowniez za darmo, calkiem fajna oferta lokat.
    Meritum - najwiekszy plus to zwrot 4% za zakupy na stacjach benzynowych i dobre lokaty.
    dbNet - najlepszy do wyplat $$ za granica.
    mBank - w sumie kiedys byl najlepszy, teraz jest jednym z wielu. za bakomaty trzeba placic 5zl, w pozostalych wymienionych sa za darmo. oplata za karte, jesli nie zrobisz transakcji na 100zl. lokaty tragiczne.

    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
    żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
    tego, co zrobiłeś

  8. Millenium , Barts_706 2/10/12 15:46
    Ma fajną kartę płatniczą z paybackiem do darmowego konta (zwracają 3% za zakupy z marketów i spożywczaków) i fajną kartę kredytową z paybackiem do burżujskich sklepów (5% w Zara, Pull&Bear i sporo innych), do tego niezły pakiet assistance. Internet darmowy, dosyć wygodny system, można tam też konto oszczędnościowe (do końca roku bonusowe oprocentowanie na środki do 25kPLN), ogólnie dają radę.

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL