Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45668 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OFF allegro problem z platnoscia. , etranger 7/10/12 15:26
Próbuję kupić kilka książek gdzie indziej nie dostępnych na Allegro ale problem pojawia sie w momencie próby zapłaty, wyskakuje zylion opcji co do przelewów, ???, a ja sie pytam gdzie jest płatności karta, na .uj mi zylion opcji przelewów, przecież przelew to przelew , podaje dane odbiorcy i po ptokach. A ja chce płacić karta albo paypal.

IStal sie switch:)

  1. Dobra juz wiem , to jest chory system , etranger 7/10/12 15:39
    żeby zapłacić karta muszę aktywować moje konto ?!? normalnie Absurdystan.

    IStal sie switch:)

    1. to jeszcze nic... ja żeby zrobić przelew... musiałem wykonać trylion telefonów do... , SebaSTS 7/10/12 15:48
      ...BANKU. Taki BANK stracił w moich oczach, przeniosłem ciężko zarobione pieniądze do drugiego i podobnie ciągle ta sama melodia... Spłacić karty kredytowe też nie ma jak, tylko prowizje/odsetki. Całe szczęście jest gotówka tylko jak zapłacić za usługi on-line /WOT/ nie dając zarobić takich zbujeckich odsetek tym /pomylonym w swojej misji/ instytucjom?

      >-<

      1. zbójeckich... , SebaSTS 7/10/12 15:50
        ...to przez ten trylion telefonów :(

        >-<

      2. aco to za specyficzny przelew , Master/Pentium 7/10/12 19:43
        w mbanku nie miałem problemu z krajowymi przelew

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

        1. no w mbank mialem na waciki i przelewalem małe kwoty... wszystko OK , SebaSTS 7/10/12 20:25
          Doszło na bank bo mam mecenas przy ksywce po zalogowaniu...
          ... chodzi o banki w których miałem większe kwoty na czarną godzinę... o szybki dostęp do pieniędzy on-line i większe przelewy...
          >-<

          >-<

          1. jak duże jest większe , Master/Pentium 7/10/12 21:13
            więcej niż 10-20 tyś zł?

            Nie ma tego złego , co by się w gorsze
            obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
            włącz komputer :-)

            1. nie 50tys żebym musiał iść do placówki banku... , SebaSTS 8/10/12 05:43
              Przelew na kwote zadłużenia karty kredytowej np.

              >-<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL