Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2665 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem ze sterami , Demo 11/10/12 17:23
Zarzuciłem Sapphire 5850 po mojej starej 5750. Niestety, w grze (Borderlands2) nie zauważyłem różnicy. Miałem za to totalne cyrki z instalacją sterowników. Niby instaluje, ale ccc ni hu hu nie chce się odpalić. Po zrobieniu testu w 3Dmarku 11 dostaję poniższy komunikat:

http://www.3dmark.com/...ation.driver.not.approved

mieliście takie jaja?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. a z żaglami ok? , Okota 11/10/12 18:01
    1.2.Tri

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. hue hue , Demo 11/10/12 18:12
      http://gifsforum.com/.../grand/i_kill_you_last.jpg

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

  2. Mialem 5850 , bajbusek 11/10/12 18:15
    Po kiego instalowales sterowniki raz jeszcze jak miales 5750 ? To ten sam sterownik ... masz raczej problem z systemem, nie karta ...

    1. może dlatego , Demo 11/10/12 18:38
      że moje stery były nieruszane od ponad roku a na stronie sapphire'a były inne stery do 57xx i do 58xx?

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. ... , Kalkin 11/10/12 19:16
        a po co wchodziłeś na stronę sapphire'a ?
        czyste stery z amd.com pewnie będą lepsze

        The requested URL was not found
        on this server ! Error 404

      2. No to wiesz co schrzaniles , bajbusek 11/10/12 22:36
        Nowe wersje sterow nie sa dla numerkow, warto aktualizowac na biezaco.

  3. przelec kompa jakims cleanerem , Kosiarz 11/10/12 18:59
    i na swiezo wrzuc stery. Jak nie pomoze to reinstalka windy ^^. Mialem cos takiego ze CCC wywalalo sie w trakcie uruchamiania systemu niezaleznie od wersji. Czyszczone, instalowane itd... dopiero reinstalka windy zalatwila sprawe.

    Ale urwal...

  4. Jak zawsze.. , maddog 11/10/12 19:47
    1. Zassaj Driver Fusion
    2. Odinstaluj stery z Dodaj/Usuń Programy
    3. Restart kompa i tryb awaryjny
    4. Przeleć pozostałości sterów Driver Fusion w trybie awaryjnym
    5. Restart kompa i instalka świeżych sterów.
    Polecam najnowsze bety 12.9.

    1. Linki.. , maddog 11/10/12 19:49
      http://treexy.com/products/driver-fusion
      http://www.guru3d.com/...beta_64_bit_download.html
      http://www.guru3d.com/...ion_profile_download.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL