 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27

Dzisiaj przeczytano 31248 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Połączenieprzez samo WIFi - błędne hasło.. , borg18 18/10/12 14:16 Ostatnio miałem problem ze slabym transferem przy połączeniu za pomocą liveboxa, za poradą kolegów, połączyłem kompy bezpośrednio, na win 7 utworzylem grupe domowa stworzyłem sieć i wszystko ladnie, na drugim kompie połączywszy sie z owa siecią, i chcąc wejsc w okresloną sieć - w moje miejsca sieciowe musze podać hasło, "zabezpieczenia systemu windows" - wprowadz hasło aby połączyc się z" nazwa drugiego kompa, jakie bym nie podał jest błędne...;/ podawałem to z grupy domowej i nic pomożcie :Phttps://programy.net.pl - duża dawka
programów ;) - normalne , RusH 18/10/12 14:46
jeden komp pewnie na xp
hmmm
http://banita.pl/konf/smbudostwinvista.html ?I fix shit
http://raszpl.blogspot.com/ - :)) , borg18 18/10/12 17:45
podziekowalhttps://programy.net.pl - duża dawka
programów ;) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|