Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39263 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cobian Backup 11 , Raffi 19/10/12 23:49
Witam,

Mam zagwozdkę z tym programem. Potrzebuję zrobić backup katalogu "Moje Dokumenty" pod Win7Pro. Cobian zamiast "Moje Dokumenty" widzi "Documents" i przez to nie dodaje daty do nazwy kopii.

Na WinXPPro wszystko jest OK. Problem dotyczy tylko Win7.

Jak masz pomysł jak to obejść, to poradź.

dzięki

  1. i widzi bardzo dobrze , resmedia 20/10/12 04:02
    bo to jest folder Users\[login]\Dokuments, więc nie ma czego obchodzić, tylko wskazać mu ten folder do archiwizacji.

    desipere est juris gentium

    1. a właśnie, że nie , Raffi 20/10/12 11:26
      bo w takim układzie robi mi katalog "Moje Dokumenty" ale nie dodaje day i godziny czyli nie mogę trzymać więcej jak jedną kopię.

      Na XP zachowuje się poprawnie

      to musi mieć coś z tym, że Win7 trochę oszukuje jeżeli chodzi o lokalizacje i ich nazwy a Cobian nie potrafi się w tym połapać

    2. robi jeszcze inaczej , Raffi 21/10/12 14:33
      Cobian robi osobne kopie katalogu "Moje Dokumenty" ale wszystkie kopie nazywają się "Moje dokumenty" z identyczną datą utworzenia.

      Kurde jest cokolwiek dziwne.

      Zdaje się, że to jakiś mechanizm zgodności z Win XP ale akurat w przypadku Cobian Backup nie działa za dobrze. :(

    3. ok to eksplorator oszukuje , Raffi 21/10/12 19:50
      jak odpaliłem Total Commander to wszystko jest ok. Kopia robi się z nazwą Documents data i czas

      tylko dlaczego ten cholerny Ekspolator podmienia tą nazwę na Moje dokumenty

  2. a czy jest jakis program do backupu , XiSiO 20/10/12 10:11
    w stylu cobiana który by pilnował terminów backupów i prosił o podłączenie dysku usb kiedy chce zrobić backup ?

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. backupassist. , Muchomor 20/10/12 12:36
      Nie mówiłeś, że darmowy ma być. Są też droższe ale to już kompleksowe rozwiązania.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL