Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56718 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GRY w realu] Pamiętacie Splinter Cell? , SebaSTS 24/10/12 23:22
... Wymyśliłem juniorowi zabawę w chowanego inaczej. Poprzestawiałem wszystkie meble, poodsuwałem te mniej ciężkie. Wmówiłem, że jest komandosem i wytłumaczyłem, że cera oraz oczy najbardziej odbijają światło... Junior tak wczuł się w rolę, że kręcił się na około mebli i pod łóżkiem gdzie tylko poświeciłem plastikową imitacją broni i sygnałem dźwiękowym... Oczywiście twarz do ziemi o czy zapomniałem mu powiedzieć. Teraz muszę wymyślić level II. Moro już kupiłem, teraz kolorową pastę "do butów", może dostanę w składnicy harcerskie?
Teraz dwa żenujące pytania:
- po wprowadzeniu CAS, będą mnie ścigać za brak licencji na pomysł z serii...
- ile dni mam odczekać żeby juniorowi nie wyszło w testach, że jest uczulony na kurz i roztocza oraz inne takie ;)
>-<

>-<

  1. A ile lat ma syn? , Dexter 25/10/12 08:57
    Ja swojemu (w domu fotę wygrzebię...) kilka lat temu z 3 tub po papierze toaletowym ;-D zrobiłem ten niby noktowizor, pistolet miał zabawkowy. Przez miesiąc skradał się zgięty wpół ;-D

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. ... 5,5 ... masz rację bo z takim profesjonalnym sprzętem... , SebaSTS 25/10/12 09:01
    ... to nakryje rodziców w nocy o północy jak rozmawiają o siostrze ;)

    >-<

  3. niedawno z moim 5.5 latkiem , Demo 25/10/12 09:23
    robiłem strzelnicę klamką od ASG. Celem były pluszowe misie :)

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. ... a co żona na to? , SebaSTS 25/10/12 09:27
      ... my musieliśmy się tłumaczyć z demolki w mieszkaniu... a z jaką pasją opowiadał :-D, ja tylko przytakiwałem i w sumie nam się upiekło...

      >-<

      1. strzelam się od , Demo 25/10/12 09:32
        8 lat więc jest przyzwyczajona. Wkurza się tylko jak kot w nocy znajdzie zagubioną kulkę i się z nią wścieka- spać nie daje :)

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL