Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9092 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przejście z W7Pro na W8Pro- opłaca się? , Ramen 11/11/12 19:01
witam,

zastanawiam się nad przejściem na "8". Pytanie do tych, którzy to zrobili- jakieś minusy? Duże problemy z kompatybilnością programów? Jak wygląda sam system pod względem wydajności porównując do W7?

Tu był podpis

  1. Jesli podoba , 0r8 11/11/12 20:25
    ci sie metro - to przechodz. Jesli nie to nie.
    W przypadku przechodzenia ze starych trupow (2k/xp/vista) sytuacja jest raczej oczywista.

  2. u mnie nie odpalił AS SSD Benchmark , viktorio 11/11/12 22:09
    napisał że brakuje framework 3,5. Okazało się że instalacja NET Framework 3.5 na Win8 wymaga sporego główkowania
    http://msdn.microsoft.com/...library/hh506443.aspx

    Trudno powiedzieć ile takich problemów wyrośnie w trakcie użytkowania. Generalnie system ok i widzę dla niego karierę w wersji portable: po przeniesieniu dysku z laptopa na którym zainstalowałem Win8 do kompa stacjonarnego odpalił bez problemów (wyszukał sobie sterowniki do nowej maszyny bez łaczenia z netem).

    1. To ciekawe, bo u mnie nie było problemu. , JanTomasz 12/11/12 03:44
      as ssd uruchamia się bez problemów, a nie instalowałem osobno frameworków 3.5 (chyba, że same to zrobiły podczas instalki innych programów).

      (;,;)

  3. Pytanie co jest miarą "opłacalności" , bwana 12/11/12 08:16
    Dla mnie ten system jest zbyt świeży, żeby na niego przechodzić. Nie spodziewam się raczej wzrostu wydajności ani też nie potrzebuję mieć w systemie żadnych nowych funkcji. Sądzę natomiast, że tak młody system spowoduje niejeden problem podczas użytkowania. Dla mnie miarą "opłacalności" jest tu po prostu święty spokój.

    Ale dla Ciebie może być np fajne przecieranie szlaku, grzebanie w nowym systemie, zdobycie doświadczenia z 8-ką. Dlatego odpowiedź zależy od tego, czego oczekujesz.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. :-) , Ramen 12/11/12 11:27
      już przecieram- instalacja przebiegła w miarę bezproblemowo ( w miarę, bo musiałem powtórzyć 2x- za pierwszym dowiedziałem się, że nie mogę instalować w8, bo nie :) ), po uruchomieniu miałem parę problemów z siecią (winny firewall w ESS- po reinstalce ok) i wykrzaczającym się jakimś procesem, który po wygoglowaniu okazał się związany ze sterownikami ATI (modowane były). Teraz działa ok

      Tu był podpis

      1. s.w. , bwana 13/11/12 09:09
        śledzę wątek - pewnie za rok-dwa Twoje doświadczenie mi się przyda;-D

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL