Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 05:05
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23000 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Monitoring Hali , PIvO 15/11/12 09:02
Hello braci bordowa!
Znajomy ma nieogrzewana hale w ktorej chce zainstalowac system 5 kamer do monitoringu. Kamerki maja widziec w nocy i generowac przyzwoity w miare obraz.

Z racji tego ze brak mi doswiadczenia w tej materii (nie liczac instalacji kamerek IP) zwracam sie do Was o pomoc - Co wybrac zeby bylo dobrze? Licze na konkretne propozycje urzadzen i dywagacje czy analog czy kamery IP HD? Koszty maja znaczenie.
I nie chce sytuacji ze gdy temp spadnie ponizej zera (a tak sie zdarza) kamera zaparuje.

Dziekuje z gor :)

[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl]

  1. co do trudnych warunków , Endrioo 15/11/12 12:13
    to można to rozwiązać zamykając kamery w obudowach wyposażonych w grzałki.
    Np:
    http://www.ctr.pl/...trzne/obudowa--zewnetrzna.htm

    empty space

  2. mało danych podałeś , Adex1234 16/11/12 20:15
    wymiary terenu obserwowanego, oświetlenie (pewnie brak), wymóg dokładności (wyraźna twarz, wyrażna rejestracja etc.) itd.

    jak chcesz w nocy przyzwoicie widzieć to bez naświetlaczy IR się raczej nie obejdzie, dodatkowo najlepiej kamery z mechanicznym filtrem IR, ew. dualne.

    http://hwbot.org/user/adex1234

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL