Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48026 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-Kolejny prezent] Mata do tańczenia , Jaskier 19/11/12 20:07
Tym razem prezent dla córki (8 letniej).
Chciałbym kupić jej matę do tańczenia do podłączenia do komputera.
Czy jest sens się w to bawić? Nie rozpadnie się to po kilku użyciach?
Czy ktoś używał? Może polecić coś?

  1. nie rozpadnie , Dhoine 19/11/12 20:15
    kupuj taka na USB, na allegro w okolicach 50zl.
    Do tego sciagasz program STEPMANIA, a do Stepmani dociagasz piosenki, ktorych na necie sa tysiace (+ mozesz w edytorze 'robic' swoje).
    Unikaj mat za ~20zl (dzialaja jak joystick - znaczy nie mozna jednoczesnie wychylic-nadepnac kierunkow w lewo i prawo albo w gore i w dol, a takie kombinacje sa niezbedne przy Stepmani).

    1. PS. , Dhoine 19/11/12 20:19
      http://allegro.pl/...;category=63034&country=1
      Te bialo-czarno-rozowo-niebieskie maty sa calkiem dobre jak na swoja cene. Dobrze traktowana (nie zginac na sile, bo moga pekac sciezki w srodku - tylko delikatnie skladac, a najlepiej trzymac wyprostowana) posluzy lata.

      1. mam takową , Demo 19/11/12 22:39
        choć jeszcze na PS2 (podłączam przez przejściówkę na USB). Śmiga u nas z 5-6 lat a młody się z nią nie szczypie. Choć przyznam, że wyciągana dość rzadko (1/ miesiąc) ale wtedy jest katowana porządnie.

        P.S. To wcale nie jest takie proste jak się wydaje :)

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

  2. jeszcze w temacie: , Dhoine 20/11/12 10:38
    Instalacja samego programu i piosenek:
    http://www.krokmania.com/...0&highlight=#64810
    I ogolne FAQ tematyczne:
    http://www.krokmania.com/...opic.php?p=52067#52067

    1. hmm... , Jaskier 20/11/12 22:43
      dziękuję bardzo za opinie i linki
      matę zamawiam, przez jakiś czas będzie niezła zabawa :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL