|
TwojePC.pl © 2001 - 2025
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
JavaScript: najprostszy lightbox ? , pachura 20/11/12 18:34 Polećcie proszę skrypt JS albo plugin do jQuery który realizowałby najprostszy lightbox: użytkownik klika na link, tło się zaciemnia, na środku wyskakuje zadany obrazek. Klik gdziekolwiek i lightbox się zamyka.
W podstawowym jQuery i jQuery UI - z tego co się orientuję - standardowego lightboxa nie ma. Jest natomiast 1500 przeróżnych, ciężkich pluginów, które mają wbudowane galerie, obsługę Youtube'a i inne pierdoły które zupełnie mnie nie interesują... a siły nie mam ich wszystkich porównywać ;(
Dzięki !- najprostszy , Grocal 20/11/12 18:40
http://leandrovieira.com/projects/jquery/lightbox/Na pewno, na razie, w ogóle...
Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
Ortografia nie gryzie! - Obczaj greybox , Fox 21/11/12 08:42
http://orangoo.com/labs/GreyBox/Powered by Linux and siemens s7
PLCs...
- Highslide? , TheW@rrior 21/11/12 12:11
Sam ostatnio czegoś takiego szukałem. Akurat nie zależało mi na przyciemnianiu tła ale też jest. Ogólnie dużo jest w nim opcji pozwalających dostosować to do swoich potrzeb gdyż z głową jest to napisane.
Obadaj sobie:
http://highslide.com/People who fear free software are those
whose products are worth even less - Dzięki ! Highslide najlepszy , pachura 23/11/12 17:52
Jedyna wada że nie był napisany jako plugin jQuery ale jako zupełnie osobna biblioteka. Poza tym super, mega konfigurowalny i w ogóle.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL |
 |
|
|
|