Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69475 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ktory operator GSM, internet szybko, tanio, bez umowy , kawupe 22/11/12 22:12
Witam wszystkich

niedlugo bede w PL na 3 tygodnie, jaka karte SIM kupic (ipad3), dla w miare ok internetu, ale oczywiscie bez stalej umowy.

PS zagladalem na strony operatorow, ale jakos znalazlem wszystko oprocz rzetelnych informacji.

Dziekuje i pozdrawiam,
Krzych

  1. jak w warszawie to , dida 23/11/12 00:01
    areo 2 i zalatwiaj w sferii

    1. A przynajmniej jeśli będziesz przejazdem przez Warszawę w godzinach biurowych , Tig3r 23/11/12 01:28
      No i poczytaj sobie:
      http://jdtech.pl/

    2. Sorry za spam , Tig3r 23/11/12 01:30
      ale jeszcze na temat aero2:

      [...] iPad 3G nie obsługuje UMTS 900MHz. Dopiero wersja iPad2 może skorzystać z Aero2. W przypadku iPhone dopiero wersja 4 obsługuje odpowiednie częstotliwości, jednak tylko wersja 4S spełnia wszystkie wymagania regulaminowe związane z obsługą HSPA kategorii 10. [...]

      To ostatnie o kat10 to akurat nie ma większego znaczenia obecnie.

      1. ipad , Wedrowiec 23/11/12 01:33
        trzy

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

  2. play, , Wedrowiec 23/11/12 00:06
    jak jest opcja ręcznego ustawienia operatora

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. simdata w plusie. , ptoki 23/11/12 07:19
    Za 50zl masz doladowanie na 3 miesiace. przez dwa masz pakiet 2GB a za reszte jeszcze chyba 500MB.
    Mi wystarcza. Ale jak spojrzalem na uzycie wifi w fonie to wychodzi jakies 4GB/mies. a ogladam stronki symbolicznie...

  4. Najtaniej wychodzi , Brauni 23/11/12 08:57
    Aero2 - może z małymi niedogodnościami ale za darmo :)

    Z komercyjnych to OFNK (Orange free na kartę )
    Za 30 pln masz 6GB.
    http://allegro.pl/...sylka-odrazu-i2812936795.html

    Br@uNi Polska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL