Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99729 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ktos mial problem z karta sim micro w galaxy s3 ? , Suchy9876 29/11/12 17:38
tel wyswietla komunikat ze karty brak

wkladajac karte w adapterze do nokii - dziala

wkladajac do S3 karte aero2 - wykrywa ja bez problemu

co to moze byc ?

tel bez blokady simlock

Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
fi gforce5700 128ram i takie tam ...

  1. ja mialem , XiSiO 29/11/12 18:41
    jak przycinalem samemu stara z orange ( jakies5-6 lat)
    dzialala w innych przycieta idealnie w s3 brak karty.
    wymieniona na nowa dziala super

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. też przycinałem , Slepak 29/11/12 20:10
      działa jak złoto.

      1. moja działała tez , XiSiO 29/11/12 21:49
        wszędzie poza s3, np ip4 bez problemu.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. no i tez tak myslalem ze problem sie rozwiaze , Suchy9876 29/11/12 19:29
    ale

    od dzis mam nowa karte sim

    bylem w salonie i moja karta w ich s3 dziala

    w moim telefonie nadal nie ...

    Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
    fi gforce5700 128ram i takie tam ...

    1. no a inna msim , XiSiO 29/11/12 19:34
      dziala u Ciebie ?? w s3

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. a tak do konca to nie wiem , Suchy9876 29/11/12 19:51
        nie mam dostepu do innych kart sim micro z abonamentem

        dorwalem tylko

        aero2 i tez jaks taka na dane "laica"

        one sie rejestrowaly ( tzn nie wyskakuje komunikat ze brak karty )


        a tak przed chwila dla pewnosci sprwdzilem czy ma simlocka
        *#7465625# - status blokdy simlock , nie wiem co powinno sie pojawic ale wyswietla sie komunikat " nie zarejestrowano w sieci "

        wtf...

        Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
        fi gforce5700 128ram i takie tam ...

        1. rodzaj mojej karty po wymianie to , XiSiO 29/11/12 21:47
          3FF (jest na niej napisane pod numerem karty)

          wiem ze wycinane nie wszystkie działają, znajomi mieli podobne problemy, jak areo2 jest tez napisane 3ff to nie wiem ale jak jest blokada to widzi kartę też.

          "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. nie , Kriomag 30/11/12 16:59
    przycialem kilkuletnia orange tak "na oko" i smiga bez zajakniecia.

  4. problem rozwiazany - na chwile obecna czesciowo , Suchy9876 30/11/12 20:51
    kupilem startera orange - bangla

    poszedlem znow do salonu , wymienilem na nowa karte ale juz bez NFC i dziala

    nie bede sie dalej szarpal bo i tak na dniach ide do t-mobile :)

    Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
    fi gforce5700 128ram i takie tam ...

    1. karta nfc ??? , XiSiO 1/12/12 23:28
      antenę od nfc masz w baterii, wersja nfc to jakaś karta powiązana z bankiem jest ?

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. tak , Kriomag 4/12/12 19:33
        fajna sprawa w sumie, tylko nei rozumiem dlaczego to musi byc hardwareowo w simie :/ a nie jakas zwykla apka od mbanku :/ bo chetnie bym z tej opcji korzystal ale nei bede zmienial sima na abo :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL