Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45430 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z kartą sieciową WiFi na USB na win XP , Seba78 4/12/12 14:57
Mam problem z takową kartą. Połączenie nie jest stabilne - jest "zapięte" Ale okresowo występują straszne lagi, freezy. Chwile jest dobrze po to by za chwilę znowu się wypieprzyło coś. Nie idzie komfortowo pracować. Zwykle restart kompa na chwilę pomaga. Co można zrobić? macie jakiś pomysł? ktoś spotkał się z tym?

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. karta pracuje na desktopie? , Nebuchadnezzar 4/12/12 15:14
    połącz kartę z kompem przedłużaczem usb i sprawdź czy zmiana położenia karty względem ścian pomieszczenia daje jakieś efekty?

    dupa na stołku, morda przy korycie...

  2. tak... , Seba78 4/12/12 15:40
    Pracuje na stacjonarce. Podłączyłem krótkim, dobrej jakości przedłużaczem w miejscu gdzie jest dobry zasięg. Pokazuje że jakoś połączenia jest dobra. Zresztą są momenty, że sieć chodzi szybko i sprawnie. Dla testów puściłem filmy na YouTube w HD i nie ma problemów aby poszły. Problem w tym, że za chwilę znowu zaczną się lagi, freezy i nic nie będzie można zrobić. Jeśli chodzi o router to inne urządzenia nie mają problemów (telefony czy druga stacjonarka z WIN7). Podejrzewam, że sprawa dotyczy jakiegoś specyficznego ustawienia może portu USB, może coś w tym XP kiepawo działa...

    www.nieruchomosci-gil.pl

  3. efekt jest taki jakby sieć po prostu zamierała... , Seba78 4/12/12 15:41
    123

    www.nieruchomosci-gil.pl

  4. zmień , sred 4/12/12 17:37
    sterownik na inny (nowszy/starszy)

    1. jest tylko jeden pasujący sterownik:( , Seba78 4/12/12 19:01
      123

      www.nieruchomosci-gil.pl

      1. zamień karty wifi , sred 4/12/12 20:29
        pomiędzy stacjonarkami

        i sprawdź

  5. no jutro spróbuje ten manewr przeprowadzić... , Seba78 4/12/12 20:34
    123

    www.nieruchomosci-gil.pl

  6. Sprawdź czy nie masz aktywnego jakiegoś oszczędzania energii , TheW@rrior 6/12/12 09:37
    Kiedyś na linuxie coś takiego przechodziłem i okazało się że sterownik do wifi miał domyślnie włączoną opcję oszczędzania energii. Pomogła odpowiednia konfiguracja przez iwconfig. Nie pomogę jeśli chodzi o wifi USB a Windoza ale tam to pewnie jest gdzieś do znalezienia w sofcie producenta karty który czasem instaluje się ze sterownikami lub we właściwościach karty w menedżerze urządzeń.

    People who fear free software are those
    whose products are worth even less

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL