Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52242 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Samsung Galaxy Tab 2 7 - przeglądarka? , siaraps 6/12/12 13:59
W jednej z recenzji tego tabletu widziałem, że przy przeglądaniu stron internetowych w wersji mobilnej nie można przybliżać obrazu, tekstu poprzez tzw. szczypanie? Czy ktoś to może potwierdzić? Czy dotyczy to tylko zainstalowanej fabrycznie przeglądarki czy też każdej innej?

"dziś to, co wczoraj trwałym było
jutro istnieć przestaje"
dj boom

  1. hmm, to chyba jest problem witryn robionych w specyfikacji mobile... , ReMoS 6/12/12 14:09
    w domu mogę sprawdzić jak na tablecie galaxy 10, ale na blackberry 9900 jak odpale np. mini.wp.pl to też nie mogę przybliżać etc.
    a każdą niemobilna witrynę bez problemu.

    Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
    uwierz mi.

  2. tak ma chyba być Panie S. , Chuck Norris 6/12/12 14:44
    na iPadzie np. onet w wersji mobilnej działa tak samo czyli nie można powiększać i zmniejszać.

    1. no właśnie nie byłem pewien , siaraps 6/12/12 15:19
      a aktualnie nie jestem w stanie tego sprawdzić więc myślałem, że to wina tego konkretnego urządzenia lub przeglądarki Panie G.

      "dziś to, co wczoraj trwałym było
      jutro istnieć przestaje"
      dj boom

  3. to ja sie podepne jako czlek kompletnie zielony , Kenny 6/12/12 15:10
    tablety sa normalnie identyfikowane jako urzadzenia mobilne i automatycznie laduja mobilne www o ile www to oferuje, right?

    Da sie to zmienic/wylaczyc? Bo kupujac tablet, ostatnia rzecza jaka chce to ogladanie tych wykastrowanych www na ktorych nie ma 3/4 funkcjonalnosci...

    .:Pozdrowienia:.

    1. nie wiem jak na innych sprzętach , Chuck Norris 6/12/12 15:40
      ale na iPadzie praktycznie wszystkie strony ładują się w pełnej wersji. Z tych, które otwierałem tylko onet ładuje się w wersji mobilnej.

    2. Kwestia przegladarki , 0r8 6/12/12 16:38
      123

      1. ją nawet dodam, że ustawień , Robak 6/12/12 17:00
        przeglądarki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL