Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63848 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] jaki to tytuł filmu? , Demo 19/12/12 18:07
Horrorek, rzecz dzieje się na statku. Ludziki zabijają się żeby wykraść z niego złoto o ile pamiętam będąc pod urokiem jakiejś laski. Na koniec historia zatacza koło, gość co przeżył widzi, że na inny statek ładują te same skrzynie ze złotem.

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. statek , lamarr 19/12/12 18:26
    widmo. (?)

    " Wieżę w twoj potencjal intelektualny "
    - aut. lokalny klaun

  2. hmm , daver 19/12/12 18:31
    Laska (Krista Allen), statek i zloto sie zgadzaja ;) Moze The Haunted Sea z 1997?

    I use arch btw

  3. Wszystko się zgadza, poza tym gościem na końcu :) , fiskomp 19/12/12 19:48
    Ghost Ship, jeden z lepszych horrorków, przynajmniej z w miarę składną fabułą.

    1. pamiętam scenę , Demo 19/12/12 22:12
      jakieś przyjęcie na pokładzie (to był duży statek pasażerski) i lina okrętowa ścinająca hurtowo uczestników imprezy.

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. statek , lamarr 19/12/12 22:28
        widmo. napisałem... Statek widmo. Ghost Ship.
        http://www.youtube.com/watch?v=9KlV4SSGXWo
        Lina.Laska.Złoto. Dziękuję.

        " Wieżę w twoj potencjal intelektualny "
        - aut. lokalny klaun

    2. co jakiś czas wraca , Dabrow 20/12/12 12:30
      w różnych tefałenach i polszitach jako hit ((-;

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

  4. to ja sie podepne , Marvel 20/12/12 00:27
    kiedys za mlodu ogladalem taki filmik w tv, chyba nawet czarno-bialy. pamietam, ze glowne postacie to dwie siostry, jedna z nich byla tą niedobrą, druga byla bodajze na wozku inwalidzkim, uposledzona. jedna ze scen, to kiedy zla daje obiad siostrze i pozniej okazuje sie, ze to byl jej kanarek.
    pamietam, ze ostro mi zryl beret, jak go wtedy ogladalem za mlodu :)

    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
    żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
    tego, co zrobiłeś

    1. Co się zdarzyło Baby Jane , bwana 20/12/12 00:40
      http://www.filmweb.pl/...%82o+Baby+Jane-1962-33075

      zgadłem?

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL