Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99703 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Android] Czy ktoś kiedykolwiek natknął się na aplikację do regulacji parametrów obrazu ? , fiskomp 29/12/12 23:29
Chodzi mi o taki banał jak regulacja kontrastu, nasycenia barw, balans bieli. Coś co może więcej niż standardowe rozjaśnij i ściemnij. W sumie czy to komórka, czy tablet, ekran to zwykły LCD, więc teoretycznie nie powinno być kłopotu. Ja jednak nijak znaleźć nie mogę.

Jakby były jakieś pytania o tablet ;) Bawię się nim na razie jest ok, wynik w Quadrancie to 4361 pkt. Antutu 13268. Filmy FHD bez zająknięcia. Jakość dźwięku na słuchawkach b.dobra (Philips SHP2700). Jakość TN'ki pozytywna, ale jednak to nie IPS ;)

  1. hmm , Paweł27 30/12/12 10:59
    To ci wystarczy? :
    http://play.google.com/...bS5uZXRtYW5zbGFiLnNhIl0.

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  2. do tego to: , Paweł27 30/12/12 11:00
    http://play.google.com/...MSwxLDEsImNvbS5oYXhvciJd

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    1. a na cholerę Ci to , Dabrow 30/12/12 12:31
      nie masz automatycznego podświetlenie ekranu? Czy w cudnym twym samsungu nie działa jak należy? Kup sobie motkę - tam działa perfekcyjnie - wieczorem ekran elegancko idzie na 20-30% podświetlenia i nie wali po oczach, do tego baterii nie drenuje...

      </Zgryźliwiec mode off>

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

      1. Hmm , Paweł27 30/12/12 18:11
        Mnie nie potrzeba od kiedy mam allshare cast, ale wczesniej sie przydawalo, gdy podlaczalem smartfon do telewizora i ogladajac film nie moglem wygasic ekranu calkowicie. Ten regulowany szary filtr mi to umozliwial. Ale jak mowie, juz tego problemu nie mam :-)

        i7-4770, Asus H87M-Pro
        EVGA 750ti, SSD 840 Pro
        Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

        1. heh , Dabrow 30/12/12 20:28
          na szczęscie motka ma Smart Actions i można spokojnie zdefiniować, że po podłączeniu hdmi do TV ma wygasić ekran całkowicie i grzecznie to robi (((-;

          !!!!!TO JEST SPARTA!!!
          !Tu się nic nie zmienia!
          ------dabrow.com------

  3. ja czekam aż wreszcie wyjdzie f.lux na androida , TANKiler 30/12/12 12:24
    http://stereopsis.com/flux/

    bez tego już nie potrafię patrzeć na ekran po zmroku ;)

    :: :: ::
    made by my freaky mind...
    :: :: ::

    1. fajna idea , Dabrow 30/12/12 12:32
      pytanie jak to się ma do kalibracji monitora itp... potestuję (-;

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

  4. Stargaj Taskera albo Llamę i się pobaw z regułami... , Doczu 31/12/12 04:59
    ... da się wszystko zrobić.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL