Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:54
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29

 Dzisiaj przeczytano
 73537 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cyberpunk 2077 , juzek 11/01/13 13:48
Jak się trailerek podoba? http://www.youtube.com/watch?v=qtRw1YzMnv0

  1. trailer kiepski , Demo 11/01/13 14:36
    jak na potencjał Cybera. Ten z Deus Ex Human Revolution zrywał kask ze skalpem, a to tu to tak jakoś...nijakie.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  2. co mnie trailerek , bajbusek 11/01/13 14:58
    dla brędzlerów ... gre niech zrobią a nie uczą się od popierdykanów (popierd* amerykanów) podjarywania pryszczy ...

  3. fajny klimacik , piotrszach 11/01/13 15:08
    już zapomniałem jak kiedyś czytałem Gibsona (??) z wypiekami na twarzy :) Może polecicie jakąś "anime" w podobnym klimacie? (tzn. Deus Ex...)?

    1. GitS - serial ma trochę bardziej luzacki klimat (bardziej w stylu mangi) niż filmy... , Rhobaak 11/01/13 19:06
      ...ale i tak jest bardzo dobry. Oraz oczywiście Serial Experiments Lain. No i tu niestety koniec:) Ciężko znaleźć coś przynajmniej równie dobrego. Może jeszcze Eve no Jikan, ale tu jest mało cyberpunku a więcej rozważań o społecznych aspektach rozwoju robotyki. Mozna oczywiście sięgnąć do klasyki czyli Armitage, Bubblegum Crysis, Alita, Cyber City Oedo, Patlabor ale tu trzeba być mieć już specyficzne podejście i wyrobioną odporność na japońszczyznę:)

      Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
      G-forc 460 gietex,barakudy
      Children of Neostrada Association MVP

      1. ++1 , Bitboy_ 11/01/13 19:50
        zgadzam się :)

        9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
        Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
        ,FraDesION660P

      2. Dzieki , piotrszach 12/01/13 16:21
        Wglebie się bardziej w temat. Jest jakaś szansa by legalnie zdobyć te tytuły i jednocześnie nie wydać oszczędności życia? :-)

        1. Sprawa jest dość skomplikowana, ponieważ o ile wersje DVD są stosunkowo tanie i w miarę... , Rhobaak 12/01/13 17:26
          ...dostępne (np. poniżej 100PLN za box GitS:SAC na DVD), to gdybyś chciał obejrzeć całość w HD, to analogiczny box kosztuje jakieś 600-700 PLN (!), bo trzeba zamówić z Japonii:) Z Lain jest niby lepiej, bo box BR jest na amazonie w cenie ~$70, ale niestety - w obu przypadkach płyty są z regionu A, więc potrzeba odtwarzacza bez blokady regionalnej (rzadkość). Jak więc widzisz, wersje "kioskowe" są niestety bardzo konkurencyjne i uczciwy klient ma zawsze pod górkę:(

          Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
          G-forc 460 gietex,barakudy
          Children of Neostrada Association MVP

          1. No tak , piotrszach 13/01/13 11:55
            Biednemu wiatr zawsze wieje w oczy :-) Dzięki za pomoc

  4. Tylko teaserek. No i gra najwcześniej w 2015, więc trochę poczekamy. , Rhobaak 11/01/13 18:54
    ...

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

  5. fajne , endern 11/01/13 23:22
    polok zaczynaja sie specjalizowac w sprzedawaniu chwytliwych trailerow

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL