Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:54
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29

 Dzisiaj przeczytano
 73521 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Format karty SD, której nie widać pod Windows , m&m 11/01/13 17:35
Mam 2 karty SD, na których poinstalowałem systemy na raspberry. Chciałem przeinstalować jakieś inne dystrybucje do testów ale jest problem. Jedna z kart zgłasza się jako 65MB i tutaj znalazłem takie narzędzie flashnull które wymazuje boot sector (chyba). Problem w tym że akurat tej karty nie chcę wymazać tylko tą drugą a ona niestety nie zgłasza się w windzie w ogóle. Jak żyć?

  1. tylko tą drugą a ona niestety nie zgłasza się , RusH 11/01/13 18:34
    napisz post ajeszce raz o jest bez sensu

    nagle w polowie posta dowiadujemy sie i drugiej karcie lol

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Jeśli nie zauważyłeś w pierwszych słowach , m&m 11/01/13 18:40
      że są 2 karty to ja poczekam na pomoc kogoś innego ;)

    2. przeczytaj , ibiz 11/01/13 18:40
      co Ty napisałeś. Więcej jednak zrozumiałem z posta @m&m. Pierwsze zdanie: "Mam 2 karty SD"...

      1. przeciez specjalnie , RusH 11/01/13 19:50
        napisalem z typami :)

        Ja mam jakos problem ze zrozumieniem "tej karty .. tą drugą a ona"

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

  2. Możesz , ibiz 11/01/13 18:44
    spróbować HDD low format http://www.dobreprogramy.pl/...,Windows,26933.html
    Dostałem kiedyś kartę SD w prezencie (podobno padnięta) i tym programem ją "odratowałem".

    1. niestety , m&m 11/01/13 18:50
      nie widać karty, tylko HDDki

  3. parted magic , Ranx 11/01/13 19:10
    i gparted.
    u mnie działało z malinom.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. odpaliłem , m&m 12/01/13 16:09
      widać tylko usb stick, sd ni widu ni słychu

  4. HP USB Disk Storage Format Tool , TadeuszW 11/01/13 20:13
    Formatuje wszystkie karty

    1. niestety , m&m 11/01/13 20:40
      żaden z tych programów pod win nie działa gdyż nie ma co wybrać do formatowania, przetestuje jeszcze ten parted magic

  5. No to , ibiz 11/01/13 21:18
    jeszcze inaczej. Masz jakiś aparat cyfrowy foto na karty SD? Włóż do niego i w opcjach wybierz formatowanie karty. Często pomaga...

    1. czytałem o tym sposobie , m&m 11/01/13 21:24
      niestety mam tylko na sdhc a to jest zwykła

      1. to nie przeszkadza , myszon 11/01/13 21:36
        HC to tylko większa pojemność.

        1. kamera , m&m 11/01/13 21:57
          wywala błąd podczas próby formatu

  6. RE: , rooter666 11/01/13 21:57
    win nie widzi karty czyli prawdopodobnie nie ma na niej żadnej partycji albo jest jakaś inna niż win rozpoznaje np. linuxowa czy raw.

  7. Format karty SD , piotrekszczepan 12/01/13 13:26
    Po pierwsze czy karta pojawia się w menadżerze urządzeń windowsa jak tak to daj prawy na komputer i zarządzaj po prubój się z nimi bawić w zarządzaniu dyskami mi kiedyś po prostu litery nie przypisywało

    1. w menadzerze pojawia sie tylko , m&m 12/01/13 15:44
      kilka nowych napedow gdyz karte podpinam przez czytnik. Po wlozeniu karty nic wiecej sie nie dzieje

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL