Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:54
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29

 Dzisiaj przeczytano
 73583 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z wykrywaniem urzadzen podpietych do USB. , zeb 12/01/13 14:26
Chodzi glownie o napedy (mysz, klawiatura, kamera dzialaja ok). Po podlaczniu napedu komputer dzwiekiem sygnalizuje, ze cos zostalo podlaczone, ale nie pojawia sie w explorerze na liscie napedow. Czasami pojawia sie za pierwszym razem, czasami po ktoryms tam. Za kazdym razem komp wydaje dzwiek, ze urzadzenie zostalo podlaczone lub odlaczone. O ile to nie jest zbyt wielki problem z pen drive, to staje sie nim gdy podlaczy sie przenosny dysk - nie za bardzo usmiecha mi sie podlaczanie i odlaczanie go w kolko bo to go na pewno boli :) Problem sam sie jakos pojawil :) Probowalem wszystkie porty - ten sam problem. System to Windows 7. Z gory dzieki za pomoc.

Zack

  1. jest taki program USBDeview , digiter 12/01/13 15:48
    http://www.nirsoft.net/..._view.html#DownloadLinks

    Program pozwoli w prosty sposób odinstalować wszystkie niepotrzebne zapamiętane połączenia usb. Następnie restart kompa i jeśli dalej problem będzie się powtarzać to możliwe że masz uszkodzone usb w płycie głownej albo dysku.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. Pomoglo, ale... , zeb 12/01/13 17:55
      program bardzo uzyteczny. Dzieki niemu widac co jest podlaczone do systemu. Bardzo przydatna jest opcja DISABLE+ENABLE dla wybranego urzadzenia - to pomaga systemowi w 'zajarzeniu' ze cos zostalo podlaczone. Troche to droga na okolo, ale lepsze to niz nic. Wielkie dzieki.

      Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL