Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:11
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 96315 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy da się jeszcze kupić mobo z 3x PCI ? , Muchomor 16/01/13 12:48
Pytam o klasyczne PCI, nie PCI-E. Nie ma znaczenia czy płyta będzie pod AMD, czy pod Intela. Da się kupić coś nowego? Może jest sens rozglądać się za jakąś starszą płytą, z drugiej ręki?

Mam kumpla, który chce upchnąć 3x 4-portowe NIC w jedną maszynę. Same te karty są podobno niezłą rzadkością, a co dopiero takie mobo. Google nie pomogło mi za bardzo.
Do czego dokładnie będzie ten komp to nie wiem, ale facet jest sieciowcem i będzie na tym pewnie stawiał dużo wirtualek i może bawił się w symulowanie sieci.

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. Socket 775 - na pewno się da , rzymo 16/01/13 13:00
    Asus P5Q, na Alle jest w tej chwili kilka sztuk.

    ... ITX ...

  2. hmmm jak rpzegladałem plyty główne obecnie dostępne , ulan 16/01/13 13:07
    to widziałem parę z 3 partami pci, na chipsecie z77 lub b75, zaraz poszukam to ci pwoiem choć jedna...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  3. o prosze pierwsza z brzegu ;) , ulan 16/01/13 13:10
    http://www.morele.net/...id-ddr3-crossfire-461854/

    ale z tego co pamiętam to sporo takich jest...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  4. Pod kazda nowa platforme dostaniesz taka plyte , burczester 16/01/13 13:18
    Sprawdz sobie na cenowarce. Masz tam filtrowanie po ilosci zlacz PCI.

    1. i to jest bardzo ... , Muchomor 16/01/13 13:24
      ... wartościowe info!

      Dzięki wszystkim!

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    2. Chyba za szybko. , Muchomor 16/01/13 13:29
      A gdzie tam jest taka opcja, bo coś filter ubogo mi wygląda ?

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. No masz tam rozne filtry , burczester 16/01/13 13:32
        Takie cos:
        http://i.imgur.com/5Dl9R.gif

        1. Dobra doszedłem do tego. , Muchomor 16/01/13 13:39
          Na angielskiej wersji poszło łatwiej, chociaż przyznaję, że nie jest to urządzone w sposób optymalnie intuicuyjny. Dzięki.

          Stary Grzyb :-) Pozdrawia
          Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL