Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 04:36
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36

 Dzisiaj przeczytano
 12392 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wolna praca Access Pointa , Jaskier 24/01/13 00:35
Od jakiegoś czasu mam problem z access pointem edimaxa.
Układ mam taki:
- router (do neostrady) - do niego podpięty komputer stacjonarny i AP
- AP - z niego korzysta notebook

Internet na komputerze stacjonarnym działa bez zarzutu, natomiast internet na notebooku ledwie zipie. Co ciekawe dostęp do AP przy takim układzie jak wyżej jest również praktycznie niemożliwy (nawet z komputera stacjonarnego) - strona ładuje się kilka minut. Ale jeśli AP podpięty jest bezpośrednio do komputera kabelkiem to działa bez zarzutu.
Co może być przyczyną? Restarty, upgrady firmware'u nie pomogły.

  1. hmm... , Adex1234 24/01/13 09:09
    1. Jaki poziom sygnału, czy będąc 1m od AP też słabo działa?
    2. Spinguj router z poziomu notebooka, czy masz zgubione pakiety.
    3. Spinguj router z poziomu kabla, czy masz zgubione pakiety.
    4. Zapuść speedtest na notebooku po Wifi
    5. Zapuść speedtest na LAN
    6. Zmień kanał sieci
    7. Wyłącz szyfrowanie sieci

    http://hwbot.org/user/adex1234

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL