Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » TheW@rrio 09:33
 » Demo 09:32
 » dugi 09:23
 » malyy 09:23
 » Carat 09:20
 » Magnus 09:16
 » Wolf 09:14
 » emigrus 09:10
 » PaszkfiL 09:09
 » Kenny 09:09
 » Tomasz 09:06
 » Pietka 09:02
 » hokr 09:01
 » 247 08:48
 » Venom79 08:43
 » Artaa 08:42
 » AdiQ 08:31
 » XepeR 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16

 Dzisiaj przeczytano
 22641 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie zahostować sobie kontent? Ale tak wysoko poziomowo. , ptoki 28/01/13 11:08
Chodzi o to że chciałbym coś w rodzaju bloga ale zeby mozna było robić podkatalogi, trzymać obrazki i linki do jutuba.

Potrzeba mi prostackiej funkcjonalnosci. Tekst poprzetykany obrazkami i filmikami i ewentualnie jakies komentarze.

Chciałbym się podzielić moimi bojami różnej maści i nie wiem gdzie wrzucić ten kontent (poza moja neozdrada) zeby jak sie hosting zwinie to jakoś prosto przerzucić te treści gdzieś indziej.

Ma być darmo. :)

  1. Kazdy , Mute 28/01/13 11:37
    blog praktycznie?

    1. I w każdym da się te tresie wyjąć jakoś wsadowo? , ptoki 28/01/13 11:50
      Pytam bo nie wiem.

      Nie mam pewnosci ze naprodukuje tyle zeby sobie z tym rady nie dac ale cholera wie co bedzie.
      Kiedys trzymało się swoje wypociny lokalnie i wysylalo ftp. I to bylo by ok dla mnie. Ale teraz juz "tak sie nie robi"...

  2. W tej wiadomości pisze też , Zbyszek.J 28/01/13 12:32
    W tej wiadomości pisze też o godzinach snu: http://biznes.onet.pl/...8563,5402957,1,news-detal

    I co jest ciekawe - w krajach UE z bardzo niską wydajnością (Polska, Rumunia, Łotwa, Bułgaria) prace zaczyna się o 7 albo 8. W krajach starej Unii zazwyczaj o 9. Dwa: kiedyś czytałem, że w Anglii przeprowadzano badania, kazując jednym dzieciom przychodzić do szkoły na 8, a drugim na 10, i ta druga grupa miała dużo lepsze wyniki nauczania i ogólnie zachowywała się bardziej "żywotnie", wesoło itp.

    Generalnie, większość ludzi chodzi spać dajmy na to, że około 23-24. W Polsce wstajemy o 5-6, potem śpimy w robocie. W UK gdzie maja na 9 śpią dłużej w domu, to i nie śpią w robocie.

    1. sorry , Zbyszek.J 28/01/13 12:33
      to nie tu. Widać ja też jeszcze śpie :)

      1. Dzieki za podbicie wątku :) , ptoki 28/01/13 13:29
        ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL