Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » El Vis 15:28
 » elliot_pl 15:26
 » bmiluch 15:23
 » dugi 15:17
 » Chrisu 15:14
 » PeKa 15:13
 » soyo 15:08
 » DJopek 15:06
 » Visar 15:00
 » JE Jacaw 14:58
 » Kenjiro 14:50
 » globi-wan 14:46
 » KHot 14:43
 » Demo 14:43
 » okobar 14:42
 » Kenny 14:41
 » grubas 14:40
 » sofolok 14:36
 » maddog 14:29
 » bajbusek 14:28

 Dzisiaj przeczytano
 18555 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mozilla z Samsungiem dlubia sobie nowy browser engine , daver 3/04/13 20:51
a year ago: Initial Commit
https://github.com/mozilla/servo

https://blog.mozilla.org/...on-web-browser-engine/

I use arch btw

  1. nie znam sie kompletnie , ViS 3/04/13 23:45
    ale jak coś jest "an attempt to rebuild the Web browser from the ground up on modern hardware" i jednocześnie cross-platform, to nie trzeba pisać trzech różnych silników? i jeden drugiemu nie równy?

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. Niekoniecznie. Ostatnio czytalem ze przeportowano jakiegos unreala , ptoki 4/04/13 09:43
      do javascriptu (OIDP 4mln lini kodu) w jakieś symboliczne dni.

      Jak kod jest pisany dobrze to wiekszośc jest przenośna a te niskopoziomowe sprawy specyficzne dla sprzętu/OS ale dobrze spiete z tym co jest wyżej.

      Patrz linux.
      99% (czy cos w ten deseń) kodu jądra jest niezalezna od platformy...
      A jesli wziąć kod aplikacji z repo to nie wiem czy 9-ek by nie zabrakło :)

      1. Tu są szczegóły: , ptoki 4/04/13 09:49
        http://www.unrealengine.com/..._web_as_a_platform/

        http://blog.mozilla.org/...-a-platform-for-gaming/

        http://www.extremetech.com/...#.UVQwrRLnKeg.reddit

        Niektórzy myśleli że to prima aprilis ale jednak chyba nie :)

        1. thx , ViS 5/04/13 10:12
          ciekawe :)

          I will not buy this record - it is
          scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL