Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:24
 » bmiluch 15:23
 » dugi 15:17
 » Chrisu 15:14
 » PeKa 15:13
 » soyo 15:08
 » DJopek 15:06
 » Visar 15:00
 » JE Jacaw 14:58
 » Kenjiro 14:50
 » globi-wan 14:46
 » KHot 14:43
 » Demo 14:43
 » okobar 14:42
 » Kenny 14:41
 » grubas 14:40
 » sofolok 14:36
 » maddog 14:29
 » bajbusek 14:28
 » rooter666 14:19

 Dzisiaj przeczytano
 18481 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co do pracy grupowej? , Mms 3/04/13 21:54
Szukam czegoś darmowego na wzór http://www.scribblar.com . Są czat i tablica do rysowania, którą można zmieniać jak kartki papieru (poprzednie są zapamiętywane). Ale brakuje możliwości wrzucania załączników. Głównie chodzi o JPG. Niby jest, ale może to robić tylko admin. Znacie coś?

Pozdrawiam

  1. a może webex? , Codhringher 5/04/13 00:02
    używam tego głównie do telco, ale w sumie do wspólnej pracy też by się nadało

    Pozdro...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL