Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:29
 » Matti 16:28
 » Demo 16:11
 » dugi 16:06
 » Venom79 16:03
 » elliot_pl 16:01
 » Syzyf 15:59
 » Holyboy 15:59
 » Pietka 15:57
 » Visar 15:56
 » Kenny 15:55
 » KHot 15:51
 » Dhoine 15:50
 » bmiluch 15:46
 » Markizy 15:43
 » NWN 15:39
 » El Vis 15:32
 » Yooras 15:32
 » Chrisu 15:14
 » PeKa 15:13

 Dzisiaj przeczytano
 19401 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Excel: na ekranie dobrze, na wydruku #### , Seadog 5/04/13 19:34
Gdybym na ekranie miał hashe, to wiem: komórka za mała, albo jakieś jeszcze parę możliwości. Ale tu jest odwrotnie: inkryminowane pola to sumy warunkowe (podatek wyliczany od kwot wpisywanych w inne komórki, wg symbolu z jeszcze innej komórki). Na ekranie wszystko jest OK. Druk do PDF = wszystko OK. Podobno "na starej drukarce" (jakimś kombajnie laser/skaner Samsunga) drukowało OK, ale przestała pobierać papier, więc przełączono się na atramentową drukarkę HP i... zamiast tych sum warunkowych drukuje hashe. Dlaczego? Jak temu zaradzić? (bo tymczasowo idzie "druk" do PDF, zapisz, otwórz PDF, drukuj, sukces!)

http://nadobranoc.weebly.com/

http://ciii.blogspot.com/

  1. Zwiększ szerokość kolumn , ligand17 5/04/13 20:12
    ręcznie w arkuszu.

    1. no ale właśnie nie pomaga , Seadog 6/04/13 00:20
      gdy wyczytałem, iż pomaga na odwrotny problem, spróbowałem, bo "a nuż?"... i nic. Faktura się rozjeżdża, robią się dwie strony, ale w kluczowych kolumnach wciąż hashe.

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

      1. pomysł od czapy , Wedrowiec 6/04/13 00:45
        szerszy nagłówek?

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

      2. To rozszerz , ligand17 6/04/13 09:26
        ją jeszcze bardziej. W którymś momencie tekst się pojawi. A na problem 2 stron - ustaw automatycznie dopasowanie rozmiaru obszaru drukowania do rozmiaru papieru ew. pobaw się marginesami.

  2. zmień , ibiz 6/04/13 01:28
    czcionkę

  3. zmiana , elliot_pl 6/04/13 03:15
    fontu moze pomoc. Najwidoczniej ten konkretny ma problem z drukarka, ktorej uzywasz.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  4. dzięki wszystkim za udział , Seadog 7/04/13 19:56
    nie wiem, czy któraś z odpowiedzi była prawidłowa, ani tym bardziej która, bo problem znikł sam z siebie (tak, jak się pojawił). Po przemeblowaniu pokoju, które wymagało odłączenia wszystkich kabli od wszystkich urządzeń, oraz po drobnych porządkach w samym komputerze (teoretycznie nic nie znaczących dla problemu z Excelem: odinstalowanie jakichś Ask Toolbar i innych śmieci) jedna z faktur tego samego typu, co te, które powodowały problemy, wydrukowała się poprawnie. Zakładamy, że już tak pozostanie :)

    Dzięki raz jeszcze.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL