Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:29
 » Matti 16:28
 » Demo 16:11
 » dugi 16:06
 » Venom79 16:03
 » elliot_pl 16:01
 » Syzyf 15:59
 » Holyboy 15:59
 » Pietka 15:57
 » Visar 15:56
 » Kenny 15:55
 » KHot 15:51
 » Dhoine 15:50
 » bmiluch 15:46
 » Markizy 15:43
 » NWN 15:39
 » El Vis 15:32
 » Yooras 15:32
 » Chrisu 15:14
 » PeKa 15:13

 Dzisiaj przeczytano
 19356 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[nc+] lol doszla opcja HBO w abo za 59:D , Okota 7/04/13 10:39
lol chyba sie powoli przelamuja. ja od kilku dni widze w pobliskim punkcie nki kolejki ludzi z dekoderami:D

Dyslektyka błąd nie pyka...
RTS wszechczasów:
Supreme Commander

  1. w tym najtanszym zreszta tez jest , Okota 7/04/13 10:41
    opcja dobrania dowolnego pakietu ale za to nie ma multiroomu.

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  2. orientujecie sie moze , rad 7/04/13 11:46
    jak wyglada obecnie sytuacja negocjacyjna?
    Tez dostalem propozycje nie do odrzucenia i jakos nie moge sie przybrac żeby zawonic i wysepić cos lepiej niz 69 za pakiet silver na 18mies.

    mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

    1. wejdz na strone , Okota 7/04/13 12:09
      wybierz pakiet i po lewo masz okienko rozmowy z konsultantem.

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

  3. rezygnacja... , DrLamok 7/04/13 12:10
    czy ktoś się orientuje jak wygląda rezygnacja ?
    jeśli zrezygnuję listownie... ile mam czasu na oddanie dekodera?

    1. Jak się dodzwonię to dam znać , Yog-Sothoth 7/04/13 12:26
      ale z tego co czytałem to chyba masz 2 tygodnie po ustaniu umowy.

      wrong fool!

    2. masz 14 dni , Lukas12p 7/04/13 12:26
      od momentu wygaśnięcia umowy, czyli od 30 kwietnia.

      rezygnacja listownie:

      http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/

      1. N do 19 kwietnia br , Okota 7/04/13 16:38
        123

        Dyslektyka błąd nie pyka...
        RTS wszechczasów:
        Supreme Commander

  4. ... , reev 7/04/13 12:40
    ja składałem w punkcie. Nie trzeba żadnego pisma, jest gotowy druk, który się podpisuje (nr umowy i telefonu jest potrzebny oraz PESEL). Od ręki i bez obawy, że coś nie dotrze albo będą kręcić.

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

  5. a ja zostaję , michol 7/04/13 18:32
    Platinum+HBO+multiroom 2xstandard za 139 i jestem zadowolony

  6. A jest w ogóle opcja mniej niż 18 miesięcy? , Dexter 7/04/13 19:07
    Bo mnie to głównie zniechęca.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. w/g mnie jest: , Okota 7/04/13 19:12
      http://twojepc.pl/boardPytanie160091.htm#p
      http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2011&id=152970

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

  7. Niestety , Normalny 8/04/13 19:10
    downgrade z wyższych opcji do Universe+ jest niemożliwy

    "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
    kierującego." Konwencja Wiedeńska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL