Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alien1 17:57
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Dexter 17:53
 » Artaa 17:49
 » Kenny 17:42
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » elliot_pl 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24
 » PaKu 17:22
 » evil 17:18
 » Lucullus 17:18
 » waski 17:16
 » MacLeod 17:02
 » DJopek 16:53
 » kyusi 16:49
 » Lukas12p 16:42
 » AfiP 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 20872 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wynajem od kogoś mieszkania - na co uważać, czego dopatrzeć? , waldisobon 9/04/13 11:55
123456

Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
oni o tym wiedzą.

  1. na wszystko i wszystkiego dopatrz , Matti 9/04/13 12:20
    ...

  2. Dosłownie wszystkiego... , off 9/04/13 22:11
    - czy masz do czynienia z właścicielem? (umowa z dowodem os. itp.)
    - wszystkie dodatkowe opłaty, sposób opłat (np. liczniki na kaloryferach; rachunki raz na pół roku itp. - np. żeby nie płacić po poprzednikach, którzy dużo zużyli),
    - czy sąsiedzi są cicho w nocy (zdarzają się wariaci...),
    - dokładnie obejrzeć mieszkanie: jakie są uszkodzenia itp. - spisać z datą i podpisem właściciela,
    - spisać wszytkie liczniki itp. (nawet cyklicznie spisywać),
    - czy jest dostępny internet? jaki? Zdobyć upoważnienie na montaż; (długość umowy, wypowiedzenia itp.)
    - i wiele innych :)

    Born to be born.

  3. Primo umowa. Od tej inicjalnej wersji najwięcej zależy. , ptoki 9/04/13 23:03
    Jeśli jest to umowa w której ty jako wynajmujący masz mase spraw na głowie i za każdą pierdołę jesteś karany a wynajmujący nie bierze na siebie nic to już sprawa śmierdzi.

    Zanim ją obejrzysz to możemy tu dać ci pierdylion strahcłek z których tylko połowa będzie ci grozić :)

    Z grubszych spraw to bym zastrzegł w umowie że wynajmujący nie ma prawa wchodzić do mieszkania podczas twojej nieobecności.
    Ze naprawy eksploatacyjne będzie wykonywał bez zbędnej zwłoki i w przypadku kiedy naprawy nie wykona po 3 tygodniach od zgłoszenie umowę możesz wypowiedzieć bez straty kaucji.

    Zerknij sobie przede wszystkim na to co serwuje internet (pierwszy z brzegu link):
    http://dom.money.pl/...mieszkanie,68,0,528452.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL