Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Dexter 17:53
 » Kenny 17:42
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » elliot_pl 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24
 » PaKu 17:22
 » evil 17:18
 » Lucullus 17:18
 » waski 17:16
 » MacLeod 17:02
 » DJopek 16:53
 » kyusi 16:49
 » Lukas12p 16:42

 Dzisiaj przeczytano
 20902 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwne zachowanie aplikacji Metro , exmac 9/04/13 14:47
System: Windows 8 Prof. PL

Większość aplikacji "działa" normalnie - tzn.: większość z tych, które uruchamiałem, bo większości nie mam zamiaru uruchamiać :)

Aplikacja Zdjęcia - jak sama nazwa wskazuje, służąca do podglądu i przechwytywania wideo z kamerki internetowej, czasem "działa" normalnie, a czasem włącza się i natychmiast wyłącza - pojawia się pulpit Metro - nie zauważyłem żadnej regularności w tym zachowaniu.

Pasjans i Saper - zawsze włączają się i natychmiast wyłączają - pojawia się pulpit Metro. Dzieje się tak tylko na pełnym ekranie. Jeżeli jakaś aplikacja jest uruchomiona na pasku bocznym, czyli "główny obszar" jest mniejszy, to uruchamiają się normalnie.


Średnio mi to przeszkadza, ale chciałbym wiedzieć, czy to jedno z "udogodnień" interfejsu Metro, czy u mnie jest coś nie tak....

  1. hmm , burz 9/04/13 20:04
    u mnie przestała się uruchamiać -znaczy, miele, miele... i nic - aplikacja Pogoda. Nie doszedłem, dlaczego tak się dzieje. Zamiast niej zainstalowałem AccuWeather - i jest ok (choć wolałbym jednak Pogodę).

    ___

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL