Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Chrisu 21:40
 » PCCPU 21:36
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51

 Dzisiaj przeczytano
 42516 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[bumerang] Monitor 24"+ , esteban 15/04/13 21:50
Mam della 2209wa, szukam czegoś większego o podobnej jakości -- przywyczaiłem się do regulacji w pionie i prawdziwych kątów zamiast tzw. 178 stopni (na papierze). Chętnie 16:10. Budżet 2k.

Boardzie, pomóż :)

  1. Za 1k , Mute 15/04/13 23:16
    to Benq GW2760HS, ale dziada jeszcze nie sprzedaja.

    Uprzedzajac:
    - tak, 16:9
    - tak, tylko 1080p
    - tak, nie jest to IPS
    - tak, nie jest to Eizo masturbatorze pasztetny!

  2. jeśli marna jakość Della Cię satysfakcjonowała , gorky 15/04/13 23:35
    to powinieneś być zadowolony z któregoś z tych:
    http://www.skapiec.pl/...,2348_0_0_0_0_13772_0_0_0
    dodatkowo ten, bo ma źle wpisany typ matrycy i wyszukiwarka go nie znajduje:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/4993212

  3. za tyle , RusH 16/04/13 01:09
    to dwa catleapy 27' z ebaya

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  4. sw... , Chucky 16/04/13 09:29
    123

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. mam ten sam monit , Chucky 16/04/13 12:15
      podobny budzet, podobne wymagania, narazie stanelo na Dell U2413 lub Eizo EV2436W - wazne zeby nie smuzyl, przynajmniej nie gorzej niz 2209WA...

      Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
      3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

  5. kupiłeś w końcu monitor? , Chucky 26/04/13 14:00
    moze jakies subiektywne opinie?

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. z braku czasu na wybieranie , esteban 26/04/13 16:18
      kupilem wczoraj ekonomicznego della 24 ips (U2412M) z perspektywa oddania go komus jesli bardzo mi nie spasi. Jak podepne i pouzywam to sie podziele opiniami -- pewnie jutro.

    2. pierwsze wrazenia , esteban 28/04/13 21:18
      Jest OK, pasuje dpi do stojacego obok 22", dziala podobnie. Kolory nie sa idealnie identyczne (ten nowy ma bardziej biala, chlodna biel) ale raz ze nie probowalem tego dobrze ustawiac, dwa ze wspomniany 22" ma juz pare lat i ocieplenie sie koloru swietlowki mozna mu wybaczyc. Minusy 2412M -- brak hdmi i problemy z konsolami (16:9 skaluje sie do 16:10) -- mnie nie bolą, bo konsoli nie planuje i DVI mi wystarcza.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL