Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6622 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tani laptop mniejszy niż 15 cali (12 - 14). Jaki? , Matti 22/04/13 12:09
Kumpel mnie ostatnio pytał, bo napalił się na takie cudo: ASUS U32U-RX004. Ma to procka AMD E-450 1.65 GHz, 4096 MB RAM, 320 GB HDD, 13.3", WIFI, BT, ATi HD6320. Kosztuje 1050zł bez OS (http://www.arest.pl/...IFI-BT-ATi-HD6320-Cam-HDMI/). Czy znajdzie się coś lepszego (głównie chodzi o procka, bo z testów wynika, że ten AMD to tylko trochę lepiej niż Atom) w podobnej cenie? Powiedzmy do 1300zł bez systemu i 1600zł z OS.

  1. hmmm , Okota 22/04/13 12:19
    to juz lepiej wydajniejsza uzywke niz taki powolniak

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  2. nie bardzo , Mademan 22/04/13 13:07
    Do Atoma to jest podobny AMD C-60. E-450 jest sporo szybszy, nie dławi się stronami. Nie przesadzajmy, do Internetu i podstawowych aplikacji nie potrzeba i3 za sporo większe pieniądze.
    http://allegro.pl/...deon-6h-mysz-i3187846816.html
    999zł za dobrze zrobionego (aluminiowa klapa), małego i lekkiego laptopa (1,5kg), to świetna cena, jeszcze nano myszka jako gratis.

    Za 330zł więcej można mieć Asusa X201E z procesorem P987, który jest szybszy, ale cała platforma pobiera więcej prądu niż zestaw AMD, stąd krótsze przebiegi na baterii.

    1. hmm , daver 22/04/13 14:31
      >> ale cała platforma pobiera więcej prądu niż zestaw AMD, stąd krótsze przebiegi na baterii.

      Jestes pewien, ze to nie kwestia pojemnosci aku? Tu jest napisane, ze u32u siorbie jak smok (~1/3 wiecej niz i3 z X201E) http://www.notebookcheck.net/...ebook.77985.0.html

      I use arch btw

  3. hmmm u32u , Nazgul 22/04/13 13:09
    http://www.x-kom.pl/...u-rx004y-e-450-4gb-320.html :)

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  4. mam takie same bebechy , bajbusek 22/04/13 14:49
    w zony asusie - do przegladana internetu i flmow fullhd super ... wlozylem do niego SSD - startuje win7 w pare sekund a strony odpalaja sie od klikniecia... do gier sie nie nadaje - procek jest slaby, chociaz w 1366x768 mozna ograc chocby w diablo2 ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL