Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6621 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[X-Fi a Win8] Polecam przerobione sterowniki PAX , Micky 22/04/13 17:53
jw.
Link: http://www.hardwareheaven.com/pax-drivers/

  1. a ja odradzam , chris_gd 22/04/13 20:25
    przerabialem ten temat wiele razy, imho to sztuczne podbijanie dzwieku, sterowniki nic nie wnosza poza nowymi wersjami equalizerow itp. bajerow, na sile podbijaja dzwiek, jesli komus zalerzy aby byl czysty i jak najblizszy orginalowi to tylko kx project badz dziewicze stery od creative, wszystkie inne podciagaja soft-owo jakosc
    w moim przypadku aplituner Pioneer VSX 416 audigy 2 podpiete przez spdif i zestaw KODA 5.1, gralo to masakrycznie musialem bass zmniejszac w amplitunerze bo tak walilo

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. mnie słoń po uszach przeszedł , Micky 22/04/13 22:19
      więc nie zauważyłem różnicy poza basami. Mnie urzekły bo zaadaptowali cały soft do Win8 i sterowniki nie gubią ustawień po restarcie.

      Kx może sobie protestuję.

      1. A to sterowniki , ligand17 23/04/13 08:27
        gubią ustawienia po restartcie? Ja nic takiego nie zaobserwowałem...

        1. u mnie gubią , Micky 23/04/13 15:52
          na oryginalnych creativa ale ja mam x-fi pci jeszcze

          1. U mnie nie , ligand17 23/04/13 16:22
            sterowniki z grudnia(?), X-Fi Titanium Fatal1ty (PCIe).

            1. he he , Micky 23/04/13 16:58
              PCIe a ja mam PCI - taki drobiazg

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL