Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6612 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Trójmiasto] Szukam noclegów (2 osoby) na 3 dni - polecicie coś , rulezDC 23/04/13 12:45
Witam
Szukam noclegu w trójmieście an 3 noce.
Ważne aby nie było zbyt drogo i było w miarę względne jedzonko.
termin: 19.06 - 22.06

koniec koniec koniec

  1. hotel? hostel? apartament? schronisko? , Grocal 23/04/13 13:21
    Z tanich noclegów polecam "Dom Harcerza" w Gdańsku (samo centrum), gdzie ulokowałem m.in. moich gości weselnych. Tylko to nie hotel a swego rodzaju schronisko/hostel. Jedzenie serwują w lokalnym barze i przyznam, że lepszego, domowego jedzenia w Gdańsku nie miałem okazji jeść. Czasami tam wpadam na tradycyjnego kotleta z surówką i kompotem.

    http://www.domharcerza.pl/...&main=1&sub=2

    Z droższych miejsc pozostają Ci pewnie hotele. Tu chyba wystarczy pierwsza z brzegu wyszukiwarka hoteli i coś znajdziesz. Scandic jest w centrum Gdańska (drogi), Mercure-Hevelius też (też drogi chociaż chyba nie tak jak Scandic). W Oliwie/Przymorzu Hotel Arkon Park.

    Inna opcja, którą najczęściej stosujemy z żoną wyjeżdżając do innych miast, to wynajem całego apartamentu na kilka nocy. Całe mieszkanie do własnej dyspozycji. Nocowaliśmy już tak w Łodzi, Krakowie, Warszawie - zero problemów, relatywnie tanio i nikt głowy nie zawraca. Serwis noce.pl polecił mi kiedyś Barts_706, gdy wyjeżdżałem na urlop do Krakowa i od tamtej pory jest to pierwsze miejsce w którym szukam dobrego noclegu w nie najgorszej cenie.

    http://www.noce.pl/...php?lang=pl&k=5&pk=9
    http://www.topapartments.pl

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. wyjezdzajac za granice , Marvel 23/04/13 19:03
      tez z reguly wynajmujemy cale chaty. polece dwa fajne serwisy:
      www.airbnb.com
      www.wimdu.com

      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
      żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
      tego, co zrobiłeś

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL