Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 9160 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bedzie ktos w dniach Maj 22- Czerwiec 10 , speed 9/05/13 20:36
zwiedzal Wlochy?

  1. 2 miesiące , Chrisu 9/05/13 22:05
    wcześniej tak. Chyba, że mówisz o tych w opolskim, lubelskim, mazowieckim lub świętokrzyskim ;)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Będzie znajoma para... , Wolf 9/05/13 22:39
    2 czerwca lecą, 10 wracają, będę im rybki dokarmial ;)

    Vey iz mir!

    1. 2 czerwca , speed 10/05/13 02:18
      bedziemy dojezdzac do Etny. A w Rzymie bedziemy z powrotem 9-10 czerwiec.

  3. w sumie to mogę tam podjechać , Fantomas 9/05/13 22:48
    bo mam tam do odebrania zdjęcia i mi bez przerwy nie po drodze, później bym skoczył do Ursusa do Factory .. i powrót przez Mokotów do siebie .. taki wypadzik na rowerze .. ale tak żeby zwiedziac to raczej nie ..

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. Aktywny wypoczynek mozna pochwalic. , speed 10/05/13 02:19
      --------

  4. zwiedzanie to raczej za mocne słowo , digiter 10/05/13 01:15
    chyba że chodzenie po plaży można podpiąć pod zwiedzanie złotego runa Włoch.
    Kiedyś byłem na objazdówce we Włoszech i stwierdziłem że zwiedzanie to nie dla mnie. Rok temu byłem 10 km od Wenecji i nawet nie chciało mi się tam pojechać. Leżałem pod parasolem, słuchałem szumu fal i oglądałem skąpo odziane laski. Nawet podjechałem na przystań zobaczyć kiedy płyną promy do Wenecji, ale jednak lenistwo zwyciężyło :/

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. Slonko i piasek ? sa fajne , speed 10/05/13 02:22
      ale mieszkajac we Wloszech prawie dwa lata moge tez powiedziec ze jest co pozwiedzac:)))). Teraz czas na mlodego aby zobaczyl gdzie 'stary' mlodosc spedzil:)))

    2. "oglądałem skąpo odziane laski" , Demo 10/05/13 07:44
      pics or didn't happen! I od razu zaznaczam, że nie chodzi o picsy Ciebie oglądającego laski :P

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL