Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 9011 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Iron man 3 [2D] , esteban 10/05/13 17:22
Czy gdzieś w bolando puszczają tenże film w wersji nie-3d? Na świecie taka wersja istnieje, a w kinach w moich okolicznych 2 miastach wojewódzkich tylko czyde sryde....

  1. jak się nie mylę, Warszawa, kino Atlantic... , lukines 10/05/13 17:50
    A jak widzę, to większość, nie dość że 3D, to jeszcze z dubbingiem ;/ Masakra...

    A na zaostrzenie apetytu na film - najlepszy trailer ;)

    http://youtu.be/Sp6IxvJzZ-k

    Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

    1. poprawka: w Atlanticu też 3D , lukines 10/05/13 17:52
      ...

      Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

  2. zawsze możesz , myszon 10/05/13 19:34
    zamknąć jedno oko

    1. nie pomaga , esteban 10/05/13 20:47
      obraz dalej jest wyfiltrowany przez badziewne okulary = ciemniejszy i mniej wyrazny niz by mogl byc bez tego cudnego wynalazku

  3. No to przeciągnij serce do koła , Emalia 10/05/13 20:55
    - nie dość, że będziesz miał jak w kinie (CAM), to nawet z ruskim dubbingiem:)

  4. Podepnę się - było coś PO napisach? , waldisobon 10/05/13 21:59
    Jak w poprzednich produkcjach MARVELA?

    Nie chciało mi się czekać...

    Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
    oni o tym wiedzą.

    1. no właśnie było coś po naPISach? , J. Ive 10/05/13 22:59
      ???

      dziadek ubek, wnuczek w kodzie, demokracja
      zawsze w modzie

    2. czy w naszych kinach nadal jest takie chamstwo , Tomasz 10/05/13 23:04
      że zaraz po ostatniej scenie zapalają światła i lata pan z miotełką, bo czeka następna grupa? czy ja płacąc za seans płacę za 100% filmu czy za 98%?

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

      1. wlasnie wrocilem z seansu , komisarz 11/05/13 00:00
        20minut reklam i zwiastunow przed filmem jest ok, ale swiatlo zapalamy natychmiast po zakonczeniu, po co komu napisy...

        Komisarz Ryba

    3. Tak , Kriomag 11/05/13 06:40
      Właśnie wróciłem z dziewczyną z maratonu 3 części :-)

    4. jest. , Okota 11/05/13 11:30
      zawsze jest.

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

  5. kurde... , metacom 11/05/13 07:25
    ...za to wciskanie ludziom filmów w 3d bez możliwości wyboru pomiędzy 2d powinien się dobrać im do dupy urząd ochrony konsumenta...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. oj tam oj tam , Demo 14/05/13 14:27
      mało to badziewia wciskają?

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

  6. O ile sie nie mylę... , Wolf 11/05/13 23:54
    Xpand lub Oakley albo inna, jedna z większych firm robiących okulary do Real D 3D, sprzedawala okulary, które przepuszczaly obraz tylko dla jednego oka jednocześnie na obu soczewkach.
    Okulary te puszczaly także znacznie wiecej światła od zwykłych kinowych okularów.
    Kupisz raz, będziesz miał na wszystkie filmy 3D, które chciałbyś obejrzeć w 2D.

    Vey iz mir!

  7. byłem , mikuś 14/05/13 00:47
    na 3d z dubbingiem. 3d jeszcze przebolałem ale dubbing porażka...

    Błędów nie popełniają tylko ci którzy
    nic nie robią...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL