Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:12
 » marek_m 10:11
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44
 » PaszkfiL 09:35
 » Demo 09:33
 » dugi 09:23
 » malyy 09:23
 » Carat 09:20
 » Magnus 09:16
 » Wolf 09:14
 » emigrus 09:10
 » Tomasz 09:06
 » Pietka 09:02

 Dzisiaj przeczytano
 23415 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wifi po podpięciu repeatera lub access pointa zwalnia download , Janusz 25/05/13 08:05
Router Pentagram 6351, śmiga fajnie, ale zabudowałem trochę stryszek i ostatnio stwierdziłem, że sygnał przechodzący do sąsiedniego pokoju jest trochę słaby. Download zamiast 10 MBit jest tylko niecałe 2 MBit. Dokupiłem więc ruter TP-Link TL-WR743ND aby wykorzystać jego funkcję repeatera. Sygnał jest mocniejszy (przynajmniej tak wynik z ikonki w komuterze - jakość sygnału znakomita), ale download jeszcze się obniżył i teraz wynosi poniżej 0,5 MBit. Nie jestem biegły w sieciach, powiem więcej, jestem w tym temacie zielonym szczypiorkiem i nie mam bladego pojęcia, dlaczego tak się dzieje.
Za wszelkie sugestie, z góry dziękuję.

Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy.
/Autsajder, Dżem/

  1. po pierwsze to ciagnij druta , RusH 25/05/13 10:27
    zamiast sie bawic w wifi do stacjonarki

    po drugie repeater zawsze zmniejsza predkosc /2

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. +1. , Artaa 25/05/13 11:19
      drut to jest to

      1. ze ściany zazwyczaj sie podłącza patchcordem , Adex1234 25/05/13 20:05
        a ten jest z linki :P

        http://hwbot.org/user/adex1234

  2. Myli ciebie poziom sygnału , TheW@rrior 27/05/13 15:05
    Łapiesz się na ten bliższy AP który działa jako repeater stąd lepsza jakość połączenia. Jednak ten główny AP na którym masz net dalej ledwo dobija się do nowo zakupionego z sygnałem i tu masz stratę.
    Spadek prędkości to powód tego że korzystasz 2x z połączenia bezprzewodowego czyli z PC->Repeater->AP a każde takie połączenie praktycznie dzieli na pół dostępną przepustowość. Dlatego też z reklamowanych 54Mbit na G mamy jedynie około 23Mbit w super warunkach.

    People who fear free software are those
    whose products are worth even less

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL