Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » sofolok 11:24
 » malyy 11:24
 » Hitman 11:23
 » Liu CAs 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » emigrus 11:04
 » ToM78 10:58
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15

 Dzisiaj przeczytano
 25334 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

crossfire: Radeon HD6850 + A6-3670 (czyli HD 6530D) = da się? , XCLONE 28/05/13 22:24
zanim stracę godziny na szukaniu rozwiązania...
mam procek jak w temacie i kartę jak w temacie... da się to razem ustawić i korzystać z mocy obu, czy zostanie mi tylko karta?

póki co kartę wsadziłem, TV podłączyłem pod kartę, a prockowe wyjście się dezaktywowało... jak podłączę kabel TV do prockowego wyjścia, to mam ciemność... w zasadzie nawet nie mogę wejść do biosu (z wyjścia karty nie wyświetla, jest ciemność)

coś zrobiłem źle, czy tych kart się nie da uruchomić razem ?

--
Pozdr.
AS.

The World HAS Changed..
:P

  1. ... , snail 29/05/13 07:32
    zawsze myślałem, ze dwie karty trzeba połączyć ze sobą jakimś magicznym kabelkiem.

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

    1. ale , snail 29/05/13 07:41
      znalazelm takie info: http://support.amd.com/...ICrossFire_comp_req.aspx
      oraz
      http://www.amd.com/...s/pages/dual-graphics.aspx#3

      ...zamknij ryja i
      umieraj jak mezczyzna...

  2. nie da sie , LooKAS 29/05/13 08:30
    najmocniejsza jaka mozna sparowac z apu to HD6670.

  3. hmmm.... szkoda :P , XCLONE 29/05/13 09:43
    dziękuję Wam..
    zasadniczo w zasadzie, to szkoda, ale i tak dobrze, że przez rok nie musiałem myśleć o grafie.. a teraz ten 6800 spokojnie daje sobie radę na to, co wymagam (narazie ;) )

    ok. zatem nic to. może czas pomyśleć o procku, który bez grafiki będzie mocniejszy na tej płycie... ;) (GByte GA-A75M-UD2H)

    pozdrawiam!

    --
    AS.

    The World HAS Changed..
    :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL